Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Udane starty szkół z powiatu w przełajach (zdjęcia)

Bardzo dobrą dyspozycję z finałów powiatowych potwierdzili w zawodach międzypowiatowych zawodnicy i zawodniczki z takich miejscowości jak Czerwin, Myszyniec, Kadzidło, Olszewo-Borki czy też Nowa Wieś. W efekcie zdobyli kolejne medale i puchary, a także wywalczyli awans do finałów Mazowsza w których również mają szanse powalczyć o medal.

Szkoły podstawowe, dziewczęta: 1. Olszewo-Borki 2. Nur, 3. Myszyniec. Szkoły podstawowe, chłopcy: 1. Chorzele, 2. Myszyniec, 3. Przasnysz nr 2. Gimanzjum, dziewczęta: 1. Czerwin, 2. Kadzidło, 3. Ostrołęka nr 2. Gimnazjum, chłopcy: 1. Nowa Wieś, 2. Zaręby, 3. Rzekuń.

Po dwa najlepsze zespoły w każdej kategorii wywalczyły awans do Mistrzostw Mazowsza, które 28 kwietnia rozegrane zostaną w Pułtusku.

Zobacz naszą galerię zdjęć z tych zawodów.

Biegi przełajowe (14.04.2011)

Odsłon: 1992
Komentarzy: 11
21:40, 16.04.2011r.

Królowa Bartosik odwiedziła szefa Ostrołęki

W poniedziałek miało miejsce niecodzienne spotkanie utytułowanej lekkoatletki. Ewa Bartosik została zaproszona przez prezydenta Ostrołeki Łukasza Kulika. Zawodniczka reprezentującą barwy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro - Energetyka ma na koncie szereg tytułów.

Budziłek pierwsza i z rekordem życiowym!

W minioną niedzielę na lotnisku Szymany k/Szczytna odbyła się "Odlotowa Piątka” - bieg na 5 km po płycie lotniska. W stawce pojawiła się zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Spisała się bardzo dobrze.

Bartosik, Bartosik, Bartosik, Bartosik, Bartosik! Pięciokrotna medalistka z Ostrołęki!

Halowe mistrzostwa Europy masters w lekkiej atletyce przejdą do historii. W Toruniu błyszczała gwiazda Ewy Bartosik. Zawodnika trenująca w ekipie Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyła tyle medali, ile jej nazwisk jest w tytule!

Ma kolejny! Czy Ewa Bartosik udźwignie wszystkie medale?

Koniec Halowych Mistrzostw Europy Masters. W ostatnim dniu ponownie na starcie pojawiła się Ewa Bartosik. Zawodniczka trenująca pod okiem Bartosza Witkowskiego w Ostrołęckim Klubie Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka sięgnąła po medal!

Ewa Bartosik multiumedalistką!

Tak pani jest niesamowita! Ewa Bartosik wywalczyła kolejny medal podczas Halowych Mistrzostwach Europy Masters w lekkiej atletyce, które odbywają się w Toruniu. Zawodniczka trenująca pod okiem Bartosza Witkowskiego z grupą Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka cieszyła się z krążka za bieg na 60 m.

fr @ 21:46, 16.04.2011r. IP: *.*.81.172

jednak rzekun dstał od nowej wsi hahha

fr @ 22:15, 16.04.2011r. IP: *.*.81.172

te zdjęcia jakis pedofill robił , tylko dziewczyny na zdjęciach hahha ogarnijcie

nwz @ 08:58, 17.04.2011r. IP: *.*.88.23

Rozwaliliśmy Rzekuń i to jak

nwz @ 15:41, 18.04.2011r. IP: *.*.255.6

wygramy mazowieckie a wy Rzekuń to nawet ręki nie podaliście (chamy)

Kamila @ 19:32, 19.04.2011r. IP: *.*.93.183

tak naprawdę z dziewczyn z myszyńca mają 2 miejsce bo nur zdyskwalifikowali i nur ma 3

Viktoria @ 15:01, 20.04.2011r. IP: *.*.121.106

Myszyniec miał 2 miejsce a Nur 3 haha :) Myszyniec rządzi.. Olszewo-Borki nie mają szans z Myszyńcem.. DZIEWCZYNY DACJIE CZADU !!!!!!!!!!!!!!!!!! MYSZYNIEC !!!!

dziecko @ 16:05, 20.04.2011r. IP: *.*.166.16

dziecko ty chyba czasów nie widziałeś borki będą walczyć o medal a Myszyniec o 10

pk @ 00:27, 21.04.2011r. IP: *.*.2.11