« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin wyłonił mistrzów (zdjęcia)

W sobotę, 16 kwietnia miano miejsce szczególne wydarzenie w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Po raz pierwszy w historii przeprowadzone zostały bowiem mistrzostwa klubu dla najmłodszych roczników w kata. Na macie zaprezentowali się zawodnicy z roczników od 1997 do 2004. Emocji nie zabrakło, a o złotym medalu w niektórych przypadkach decydowały nawet dogrywki.


Najmłodsi zawodnicy oceniani byli przez sędziów za wyuczone do tej pory techniki, które dobierali samodzielnie do swojego pokazu stylów. Starsza grupa z kolei trenujących w klubie przynajmniej od roku miała do zaprezentowania wybrane formy kata podlegającej skrupulatnej ocenie sensei Artura Orzoła oraz Alberta Karlińskiego, Mateusza Parzycha, Bartosza Mrowińskiego i Roberta Mikołajczyka.

 

W poszczególnych kategoriach na podium rywalizacji stawali: Walka z cieniem, grupa I: 1. Bartosz Rosenbaum, 2. Jakub Kaczyński, 3. Monika Gałecka. Walka z cieniem, grupa II: 1. Natalia Dobrowolska, 2. Michał Żebrowski, 3. Oliwier Mierzejek. Kata, rocznik 1997: 1. Beata Opęchowska, 2. Marcin Aptacy, 3. Anna Sawczyk. Kata, rocznik 1998: 1. Aleksander Krajanowski, 2. Jakub Drężek, 3. Adrian Samsel. Kata, rocznik 1999/2000: 1. Michał Wiśniewski, 2. Karol Kaczmarski, 3. Konrad Kulesza. Kata, rocznik 2001/2002: 1. Dawid Rudnicki, 2. Adam Sikora, 3. Justyna Półtorak. Kata, rocznik 2003 i młodsi: 1. Karolina Wołosz, 2. Wojciech Dąbkowski, 3. Grzegorz Florczak.

 

Prezentacja młodych karateków (16.04.2011)

Prezentacja młodych karateków (16.04.2011)

Odsłon: 4287
Komentarzy: 0
23:00, 17.04.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

Łasiewicki: Chciałem skończyć walkę przed czasem

Łasiewicki: Chciałem skończyć walkę przed czasem

Karol Łasiewicki w świetnym stylu pokonał Rafała Korczak w walce K1 -93 kg podczas gali HFO przeprowadzonym w studiu telewizyjnym przy ulicy Woronicza. Po walce podkreślał, że rywal zadawał mocne ciosy, a on chciał skończyć walkę przed czasem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo