« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejny sukces rowerzystów z Ostrołęki i powiatu (zdjęcia)

II edycja zawodów cyklu Mazovia MTB Marathon gościła w Chorzelach. Organizatorzy przygotowali 4 ciekawe trasy o rożnych długościach : Hobby - 5km; Fit - 27km; Mega - 60km i Mega - 90km.


Wytyczone odcinki zaoferowały zawodnikom piękne widoki w pasmie gór dębowych oraz wymagające podjazdy sięgające niekiedy nawet 236 m n.p.m.

- Niektóre wzniesienia były tak strome, że pokonały nawet najlepszych zawodników, którzy musieli podchodzić na nie pieszo - powiedział Piotr Nabiałek, zawodnik Ostrołęcka Cycling Team.

Na zawody w Chorzelach zgłosiło się prawie 1000 zawodników.

 

Dwie Ostrołęckie drużyny reprezentowali:
Ostrołęka Cycling Team: Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa, Piotr Nabiałek, Grzegorz Ziemak, Wojciech Bukowski.
AG bez limitu Ostrołęka i okolice: Jacek Dmochowski.

Maria Kamińska znowu nie zawiodła drużyny i kolejny raz zdobyła puchar. W swojej kategorii wywalczyła drugie miejsce. Zawodnikom OCT i AG towarzyszyły rodziny, koledzy z drużyn oraz spora grupa znajomych, których część przyjechała do Chorzel na rowerach.

III edycja zawodów cyklu Mazovia MTB Marathon odbędzie się 03.05.2011 w miejscowości Sierpc.

Zobacz zdjęcia:
Ostrołęcka Cycling Team na kolejnym maratonie Mazovia MTB

Odsłon: 2321
Komentarzy: 0
09:22, 19.04.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo