Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Orz na remis z Kurpikiem w derbach

Do ciekawego pojedynku doszło w niedzielne popołudnie w Goworowie, gdzie miejscowy Orz w derbach powiatu A klasy podejmował Kurpik Kadzidło. Mimo, iż podopieczni trenera Waldemara Marczaka prowadzili przez praktycznie całą drugą połowę meczu, to ostatecznie zremisowali tracąc bramkę z przewagą jednego zawodnika.

Bramkę dającą prowadzenie gospodarzom w 44. minucie spotkania strzelił Patryk Sujkowski. Po zmianie stron obie drużyny miały po kilka sytuacji strzeleckich, ale brakowało im skuteczności. Mimo, iż w ostatnich minutach meczu goście grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Grzegorza Kanii, potrafili strzelić bramkę na miarę jednego punktu za sprawą Przemysława Śnietki.

Orz Goworowo - Kurpik Kadzidło 1:1 (1:0)

Bramki: Sujkowski 44. - Śnietka 89.

czerwona kartka: Kania 86. (za uderzenie rywala bez piłki)

Orz Goworowo - Kurpik Kadzidło 1:1 (01.05.2011)

Odsłon: 3574
Komentarzy: 14
20:09, 01.05.2011r.

Troszynianie znów poza domem. Rozjadą Drogowca?

Przed ekipą Michała Złotkowskiego kolejny mecz w roli gospodarza. W sobotę o godz. 15:00 KS CK Troszyn zagra z Drogowcem Jedlińsk. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrołęce. Za nami jeden mecz z tej kolejki. KTS Weszło wygrał na boisku Mazura Karczew.

Narew. Strzelą więcej goli i dodrukują sobie trzy punkty z Drukarzem?

W piątek kolejne spotkanie zespołu Marcina Gałązki. Narew zagra na wyjeździe z Drukarzem Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 na boisku w stolicy. Jaki wynik typujecie? Piszcie w komentarzach.

Liczba Kolumbijczyków musi się zgadzać

Znamy nazwisko kolejnego zawodnika, który związał się z KS CK Troszyn. W składzie ekipy Michała Złotkowskiego pojawił się gracz z Kolumbii. 24-latek ma ciekawą przeszłość.

Rzekunianka i Kurpik u siebie. ULKS Ołdaki zdobędzie Koronę?

Przed zespołami Klasy Okręgowej 18. kolejka. Dwie drużyny z naszego powiatu zagrają przed własną publicznością. Beniaminek wybierze się na bój do Szydłowa. Będzie ciekawie. Zobaczcie "rozkład jazdy" oraz tabelę "Okręgówki".

Wielka Sobota w Klasie A. Derby w Ostrołęce

Przed naszymi drużynami przedświąteczne granie. 30 marca swoje spotkania rozegrają piłkarze: Świtu Baranowo, Bartnika Myszyniec, Narwi II Ostrołołęka oraz GKS-u Łyse. Z pewnością nie zabraknie emocji.

maynard @ 20:28, 01.05.2011r. IP: *.*.111.130

Czyli w Goworowie od nowego sezonu B klasa?

Kamil @ 21:19, 01.05.2011r. IP: *.*.2.179

co to za wiesniak KANIA ?

coorpick @ 09:31, 02.05.2011r. IP: *.*.105.123

Która to już czerwona kartka dla Kani? To chyba rekordzista A-klasy...A tak poza tym to niestety, ale Kurpik ma już minimalne szanse na awans...To trzeci remis z rzędu...Mam nadzieję, że następny mecz odbędzie się wreszcie w Kadzidle...

kibic obiektywny @ 11:37, 02.05.2011r. IP: *.*.127.18

dopoki pilkarze nie beda mogli trenowac na normalnym boisku i grac u siebie to nie mozna spodziewac sie cudow w meczach

Romuald @ 13:27, 02.05.2011r. IP: *.*.31.40

Modernizacja stadionu potrwa pewnie jeszcze do połowy maja a moze i nawet do konca maja. wiec pewnie Kurpik skazany jest jeszcze ze dwa mecze zagrac na obcym terenie.

mesiuk @ 13:35, 02.05.2011r. IP: *.*.133.249

goworów mniało szczeście że remis..! haha

Pepe Głardiola @ 13:39, 02.05.2011r. IP: *.*.31.40

Na takim bagnie to i Barcelona by ledwo zremisowała z tubylcami :)

kibic @ 13:57, 02.05.2011r. IP: *.*.16.232

kto dopuszcza takie kartofliska i obiekty do gry szatnie to goworowo ma z czasow II wojny swiatowej a takich druzynek jest pelno. skasowac takie obiekty to poziom sie podniesie jak bedzie mnie klubow

do mesiuk @ 14:53, 02.05.2011r. IP: *.*.179.10

chyba meczu nie widziales ! to Kadzidło mialo szczescie ze Goworowo nie wykorzystało przynajmniej 2 setek ! dobry mecz :)

kibic @ 15:29, 02.05.2011r. IP: *.*.164.209

To niech Kurpik awansuje i będzie grał na lepszych obiektach. Bardzo dobrze, że grają w piłkę na takich obiektach, bo przynajmniej coś się dzieje w niedzielę w Goworowie...

ARNOLD @ 16:22, 02.05.2011r. IP: *.*.62.106