« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejne medale rowerzystów (zdjęcia)

Deszczowa pogoda towarzyszyła zawodnikom na zawodach MTB w Legionowie. Blisko 1200 zawodników brało udział w 15 maja IV edycji zawodów cyklu Mazovia MTB Marathon. Tym razem organizator przygotował maraton rowerowy w Legionowie.


Rowerzyści ścigali się na dystansach: Giga - 78 km; Mega - 48 km; Fit - 23 km i Mini - 6 km.

- Trasa była szybka, a piaski i wzniesienia nie były dominujące. Widziałem jednak, że wielu zawodnikom na trasie przytrafiły się defekty rowerów, co często uniemożliwiało im dokończenie wyścigu. Taka przygoda przytrafiła się np. koledze z zespołu. Grzegorz na 6 kilometrze złapał trochę mokrego piasku i uszkodził mu przerzutki w rowerze - mówił Jacek z zespołu AG bez limitu Ostrołęka i okolice.

Zespół "Ostrołęka Cycling Team" reprezentowali: Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa, Grzegorz Ziemak i Wojciech Bukowski. W barwach "AG bez limitu Ostrołęka i okolice" wystartował Jacek Dmochowski.

Maria Kamińska na dystansie Fit zdobyła I miejsce w kategorii FK5, a Wiesław Kamiński  wygrał wyścig na dystansie Mega w kategorii MM5.

Kolejna czyli V edycja zawodów z cyklu Mazovia MTB Marathon odbędzie się 29 maja w Olsztynie.

 

Zobacz zdjęcia:

Mazovia MTB w Legionowie

Odsłon: 2479
Komentarzy: 1
17:47, 16.05.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Z dwoma srebrnymi medalami zakończył występ w Warszawie Adrian Dziełak. 32-latek wywalczył je podczas FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju: Słodkiewicz Classic, Pucharze Polski oraz Debiutach Rematch Edition. Mieszkaniec Ostrołęki zadedykował sukcesy swoim najbliższym. 

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

 

Gosia Laska w złocie i srebrze

Gosia Laska w złocie i srebrze

Znakomity występ Małgorzaty Laski podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. Przedstawicielka Ostrołęki wróciła ze stolicy z trzema medalami.

» Wasze komentarze

brawo @ 07:29, 17.05.2011r. IP: *.*.65.18

Brawa dla Kamińskich :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo