« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy z Ostrołęki w dobrej dyspozycji

Bardzo dobry występ zanotowali ratownicy z naszego miasta w Mistrzostwach Mazowsza, w których zawodnicy walczyli nie tylko o medale, ale również nominację do kadry wojewódzkiej na Mistrzostwa Polski. Ostrołękę ponownie reprezentowały dwie sekcje ratowników, a mianowicie WOPR i WOPR-OS.


Wśród pań reprezentujących Ostrołękę na szczególne uznanie zasłużyła Magdalena Bobrowska z WOPR – OS Ostrołęka (dwa srebrne medale na 50 m ratowanie manekina i 100 m kombinacja oraz brązowy medal na 100 m ratownik). Bardzo dobrze zaprezentowała się również jej koleżanka Olga Małkowska (IV miejsce na 50 m ratowanie manekina i 100 m kombinacja) oraz Aleksandra Milewska (IV miejsce na 100 m ratownik i VI na 100 m kombinacja). Natomiast panowie w zdobywali następujące pozycje: na 50 m ratowanie manekina Adam Janczewski II miejsce, Paweł Szulerecki IV miejsce, Bartek Kowalczyk V miejsce, na 100 kombinacja Adam Janczewski II miejsce, Paweł Szulerecki III miejsce, na 100 ratowanie w płetwach Paweł Szulerecki III miejsce, na 100 m ratownik Bartosz Choromanski III miejsce.

Dzięki dobrym wynikom osiągniętych w konkurencjach indywidualnych w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Mazowsza 2011 wśród Pań na III miejscu uplasowała się Magdalena Bobrowska, natomiast jej koleżanki z zespołu : Olga Małkowska V miejsce, Aleksandra Milewska VIII miejsce, natomiast wśród Panów na III miejscu uplasował się Paweł Szulerecki a jego kolega z zespołu Bartosz Choromański na IV miejscu.

Odsłon: 1424
Komentarzy: 0
00:41, 18.05.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Z dwoma srebrnymi medalami zakończył występ w Warszawie Adrian Dziełak. 32-latek wywalczył je podczas FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju: Słodkiewicz Classic, Pucharze Polski oraz Debiutach Rematch Edition. Mieszkaniec Ostrołęki zadedykował sukcesy swoim najbliższym. 

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

 

Gosia Laska w złocie i srebrze

Gosia Laska w złocie i srebrze

Znakomity występ Małgorzaty Laski podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. Przedstawicielka Ostrołęki wróciła ze stolicy z trzema medalami.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo