Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Olimp trzeci w Memoriale Gołasia, wygrało Podlasie (zdjęcia)

Świetny występ zaliczyli młodzi siatkarze UKS Olimp Ostrołęka w VI Memoriale Arkadiusza Gołasia, który w od piątku, 10 czerwca do niedzielnego popołudnia rozgrywany był w hali widowisko-sportowej przy ulicy Traugutta. Podopieczni Norberta Majkowskiego wywalczyli w zawodach trzecie miejsce w decydującym spotkaniu o brązowy medal pokonując Bzurę Ozorków 2:1.

Rywalizację wygrali młodzi zawodnicy z Białegostoku występując w zawodach jako reprezentacja Podlasia, pokonując w finałowym starciu pewnie MOS Wola Warszawa 2:0. W trzydniowych zmaganiach wzięło udział w sumie piętnaście zespołów. Ostrołękę reprezentowała także druga drużyna Olimpu prowadzona przez trenera Renisława Dmochowskiego, czyli chłopcy rok młodsi z rocznika 1997, którzy ostatecznie zajęli bardzo dobre, dziesiąte miejsce.

Wyniki rywalizacji o poszczególne miejsca w turnieju, finał: Kadra Podlasia - MOS Wola Warszawa 2:0,

Mecz o trzecie miejsce: Olimp I Ostrołęka - Bzura Ozorków 2:1.

Mecz o piąte miejsce: Juvenia Rawa Mazowiecka - Metro Warszawa 0:2.

Mecz o siódme miejsce: Junior Stolarka Wołomin - Hercules Ełk 2:0.

Mecz o dziewiąte miejsce: MDK Warszawa - Olimp II Ostrołęka 2:0.

Mecz o jedenaste miejsce: Dębina Nieporęt - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1.

Mecz o trzynaste miejsce: Wrzos Międzyborów - Plas Warszawa 2:1.

Zakończenie VI Memoriału Arkadiusza Gołasia  (12.06.2011)

Zakończenie VI Memoriału Arkadiusza Gołasia (12.06.2011)

Odsłon: 4018
Komentarzy: 5
18:29, 12.06.2011r.

Siatkarze Piątki z mistrzostwem. Jadą na finały!

Bardzo dobry występ podczas zmagań międzypowiatowych w mini piłce siatkowej chłopców zanotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Podopieczni Edyty Zyśk wywalczyli pierwsze miejsce i awansowali do mistrzostw Mazowsza w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Gracze Edyty Zyśk z triumfem (zdjęcia)

Z udziałem dwóch zespołów w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa miasta w piłce siatkowej chłopców organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Najlepsi okazali się gracze "Piątki", którzy w zmaganiach "czwórek", czyli uczniów klas VI i młodszych pokonali reprezentację "Dwójki".

Siatkarki Żebrowskiego przed ekipami Kosek i Nowak (zdjęcia)

W minioną środę Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa miasta w piłce siatkowej dziewcząt organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Tego dnia do rywalizacji przystąpiły zespoły „czwórkowe”, czyli uczennice klas VI i młodsi.

Olimp trzeci w Jastrzębiu Zdroju. Wielkie brawa

Zespół młodzików Olimpu Ostrołęka prowadzony przez Edytę Zyśk zakończył długi i udany sezon ligowy. Dzięki sukcesom osiąganym w poprzednich etapach rozgrywek: awansie z mistrzostw Mazowsza do rozgrywek centralnych i zajęciu drugiego miejsca w turnieju 1/8 mistrzostw Polski, nasz zespół awansował do turnieju ćwierćfinałowego, rozgrywanego w Jastrzębiu Zdroju.

Anna Siudek i Amelia Rychlicka w półfinale mistrzostw Mazowsza (zdjęcia)

Podopieczne Mirosława Górski wzięły udział w siatkarskich mistrzostwach Mazowsza w kategorii dwójek dziewcząt. OTPS Nike Ostrołęka wystawił do walki pod siatką sześć zespołów. Najlepiej zaprezentowały się: Anna Siudek i Amelia Rychlicka.

xvn @ 21:18, 12.06.2011r. IP: *.*.174.159

a powiedział ktoś że w meczu o finał przegraliśmy 2:1 przez szanownego pana sędzie?

ktos @ 15:37, 13.06.2011r. IP: *.*.90.152

Nie sędzie tylko sędziego ty analfabeto a zreszto kogo to obchodz.

... @ 16:33, 13.06.2011r. IP: *.*.136.81