« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasi kolarze w Górze Kalwarii i Łomży (zdjęcia)

Zespoły Ostrołęka Cycling Team oraz AG bez limitu Ostrołęka i okolice, podzielili się rolami i zagościli na dwóch imprezach sportowych MTB Marathon. W niedzielę 3 lipca w miejscowości Góra Kalwaria w cyklu zawodów Poland Bike Marathon wystartowali: Agnieszka Sieruta, Anna Syguła, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński i Wiesław Podeszwa.


Wszystkie trzy zawodniczki były rewelacyjne i pokonały rywalki w swoich kategoriach. Wiesław Kamiński zajął trzecie miejsce w swojej kategorii.

Tego samego dnia odbyły się zawody w Łomży, które były rozgrywane w ramach cyklu Maratony Kresowe. Na tych zawodach Piotr Marcin Kowalski wywalczył drugie miejsce w kategorii Elita. Razem z Piotrem startowali : Dariusz Regulski, Marcin Dobrowolski, Marek Karczewski i Wojciech Bukowski. W Łomży startowało też wielu innych zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Najbliższe zawody odbędą się w Szydłowcu 10 lipca i są zaliczane do cyklu Mazovia MTB Marathon.

 

Niedzielne zmagania w wyścigach MTB (03.07.2011)

Zobacz zdjęcia - Niedzielne zmagania w wyścigach MTB (03.07.2011)

Odsłon: 1747
Komentarzy: 1
16:51, 07.07.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Jubileusz 80 urodzin trenera Mieczysława Mierzejewskiego

Jubileusz 80 urodzin trenera Mieczysława Mierzejewskiego

Osiemdziesiąte urodziny to doskonała okazja do złożenia życzeń i docenienia dorobku życiowego. Z okazji jubileuszu 80 urodzin trenera Mieczysława Mierzejewskiego prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik wystosował list gratulacyjny.

 

Osowiecki z niedosytem

Osowiecki z niedosytem

W Ciechanowie rozgrywane były Mistrzostwa Polski do lat 17 i zarazem Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w podnoszeniu ciężarów. Uczestnikami tych zawodów mogli być zawodnicy z rocznika 2003 i 2004, którzy uzyskali minimum startowe. W stawce pojawił się Dawid Osowiecki.

 

Na 'Wykrocie' łapali ryby (zdjęcia)

Na "Wykrocie" łapali ryby (zdjęcia)

40 zawodników z: Ostrołęki, Szczytna, Kolna, Makowa Mazowieckiego, Ostrowa Mazowieckiej, Olsztyna, Białegostoku i Przasnysza brali udział w zawodach wędkarskich. Wszystkie ryby po złowieniu i ważeniu trafiały z powrotem do wody. Zawody odbyły się w formule spławikowej i trwały niemal pięć godzin.

 

Kreatyna przed czy po treningu - jak ją prawidłowo stosować?

Kreatyna przed czy po treningu - jak ją prawidłowo stosować?

Każda osoba, w której życiu obecny jest sport, doskonale wie, że trudno jest osiągnąć satysfakcjonujące wyniki bez stosowania żadnych suplementów diety. Nic więc dziwnego, że na siłowniach powszechne jest zażywanie różnego rodzaju środków wspomagających.

A może dziecko posłać na dwubój i wielobój?

A może dziecko posłać na dwubój i wielobój?

Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat do rozpoczęcia przygody wielobojem atletycznym, zaś młodzież od 13 lat do zmierzenia się z dwubojem olimpijskim? Zajęcia odbywają się w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.

 

» Wasze komentarze

karolbiegacz @ 08:54, 08.07.2011r. IP: *.*.182.72

mam jeszcze na rowerze błoto z Łomży :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo