« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Emilia Płaszczyńska nagrodzona przez starostę

Emilia Płaszczyńska, tegoroczna zdobywczyni brązowego medalu na Mistrzostwach Europy Seniorów w Karate Kyokushin, otrzymała Nagrodę Okolicznościową Starosty Ostrołęckiego. Wręczenie odbyło się podczas uroczystego zakończenia akcji profilaktycznej - 6 Przystanek PaT.


25 Mistrzostwa Europy Seniorów Karate Kyokushin w formule full contact odbyły się we Włoszech w Padwie. W zawodach startowało około 200 zawodników z ponad 20 państw. Z ostrołęckiego klubu wystartowało dwoje zawodników - Emilia Płaszczyńska i Marcin Dąbrowski. Emilia Płaszczyńska w kategorii do 65kg zdobyła III miejsce.

 

Jednak nie jest to jedyny medal, który znalazł się w posiadaniu naszej utalentowanej zawodniczki. Emilia na swoim koncie ma już złoto z mistrzostw Polski juniorów (2009 r.) oraz brąz z mistrzostw Polski seniorów (2011 r.). Okolicznościowa Nagroda Starosty Ostrołęckiego ma charakter pieniężny i została przyznana za osiągnięcia sportowe.

 

Informacja za Starostwo Powiatowe Ostrołęka

Odsłon: 1558
Komentarzy: 0
15:05, 11.07.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo