« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narwianie nie odbyli pierwszego treningu

Piłkarze ostrołęckiej Narwi nie odbyli pierwszego treningu w okresie przygotowawczym do nowego sezonu rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej. Powód? Nikt z zebranych nie miał pieniędzy, aby zapłacić za szatnię i boisko, a że Narew ma wciąż długi w stosunku do MOSiR, to kluczy z recepcji nie wydano.


Szkoda, bo takie sytuacje mogą zniechęcić jeszcze bardziej zawodników, którzy chcą podjąć wyzwanie gry w Narwi i dla których miał być to pierwszy trening z niebiesko-czerwonymi.

 

Kolejna próba odbycia treningu będzie miała miejsce w piątek na sztucznym boisku przy ulicy Witosa o godz. 16.30. Jeśli się nie uda Narwianie przeniosą się na Orlik przy SP nr 6 za który płacić już nie będzie trzeba.

Odsłon: 2365
Komentarzy: 7
09:40, 15.07.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

ja @ 10:04, 15.07.2011r. IP: *.*.227.134

Wstyd ... Mówicie o zawodnikach ? Napiszcie o juniorach których było dobre 20 ambitnych osób !! To oni najwięcej na tym tracą !! Gdzie są pieniądze na ich trenowanie które klub dostał od miasta ???

Zadajcie sobie pytanie - kto ten klub trzyma przy życiu ? 15 seniorów ? ....

kolec @ 10:35, 15.07.2011r. IP: *.*.149.67

do knajp mają wstęp wolny.To tam szlifują swoją formę!!!!!!!!

Zygmunt @ 11:05, 15.07.2011r. IP: *.*.251.161

Włodarze miasta, to wstyd i hańba by miejski klub nie miał gdzie trenować. Pytam się czyj jest stadion. dla kogo budowano sztuczne boisko treningowe. dla piłkarzy czy dla MOSIR-u. Panie Prezydencie Miasta i miejscy rajcowie, pamiętacie mam nadzieje Wasze obietnice przedwyborcze w zakresie sportu.Uzyskaliście mandaty do rządzenia w mieście i będziecie czekać z obietnicami do następnych wyborów. A może komuś zależy na rozwaleniu klubu piłkarskiego z 50-letnią tradycją.Weżcie się poważnie do Waszych obowiązków Panowie, nie udawajcie,że nie macie nic do powiedzenie w sprawach dotyczących działalności Miejskiego Klubu piłkarskiego Podkreślam - MIEJSKIEGO.Nie przynoście wstydu miastu, które do niedawna słynęło z ambicji w dziedzinie sportu, w tym piłki nożnej.

leon @ 12:50, 15.07.2011r. IP: *.*.248.228

SMIAC SIE ??? CZY PLAKAC ???

antek @ 13:00, 15.07.2011r. IP: *.*.140.4

Jeżeli kierownictwo tego klubu nie potrafi zorganizować pieniędzy na swoją działalność to niech się nie bierze za piłkę nożną. Piłka nożna nie jest dla golasów, a jeżeli są rzeczywiście w tym klubie talenty, oni dadzą sobie radę. Może nawet lepiej, że gdzieś indziej. Tu nie ma żadnych perspektyw. Wszyscy oglądają się tylko - kto i ile im zapłaci. Najlepiej miasto, czyli my wszyscy. A za co?

jażąbek @ 13:02, 15.07.2011r. IP: *.*.145.31

Jak to się przeniosą na Orlik. A jak tam już ktoś będzie grał, to co - wyproszą ich???

Apel:
Zapraszam wszystkich dziś na Orlik przy SzP. nr 6 od godziny 16.00 do 20.00.

123456 @ 14:38, 15.07.2011r. IP: *.*.160.122

Jażąbek ty internetowy haterze. Nic ci nie pasuje, wszystko krytykujesz, najlepiej zeby nie było niczego. Zajmij sie swoimi sprawami a cos o czym nie masz bladego pojecia zostaw w spokoju.

PS. To nie ciebie przypadkiem zdemaskowal pewien ostrołęcki portal?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo