« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narwianie nie odbyli pierwszego treningu

Piłkarze ostrołęckiej Narwi nie odbyli pierwszego treningu w okresie przygotowawczym do nowego sezonu rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej. Powód? Nikt z zebranych nie miał pieniędzy, aby zapłacić za szatnię i boisko, a że Narew ma wciąż długi w stosunku do MOSiR, to kluczy z recepcji nie wydano.


Szkoda, bo takie sytuacje mogą zniechęcić jeszcze bardziej zawodników, którzy chcą podjąć wyzwanie gry w Narwi i dla których miał być to pierwszy trening z niebiesko-czerwonymi.

 

Kolejna próba odbycia treningu będzie miała miejsce w piątek na sztucznym boisku przy ulicy Witosa o godz. 16.30. Jeśli się nie uda Narwianie przeniosą się na Orlik przy SP nr 6 za który płacić już nie będzie trzeba.

Odsłon: 2341
Komentarzy: 7
09:40, 15.07.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu nie brakowało emocji. Po ostateczny triumf kroczą dwie drużyny Revo Cosmetics Olszewo-Borki i Rzekunianka Rzekuń. Oba zespoły nie zawodzą i w każdej kolejnej odsłonie zgarniają komplet punktów.

Jantar Cup 2020 dla seniorek już jutro

Jantar Cup 2020 dla seniorek już jutro

Dziesięć zespołów powalczy w czwartej edycji halowego turnieju piłki nożnej kobiet Jantar Cup 2020. Rywalizacja przebiegać będzie, w niedzielę 19 stycznia, w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Pierwszy mecz zaplanowano na godz. 9.00.

Rzekunianka Rzekuń przygotowuje się do rundy wiosennej A klasy (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń przygotowuje się do rundy wiosennej A klasy (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Grupa ponad dwudziestu zawodników trenuje pod wodzą trenera Bartłomieja Jezierskiego na orliku i w hali sportowej.

Coraz bliżej zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Czy faworyci nie zawiodą?

Coraz bliżej zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Czy faworyci nie zawiodą?

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu faworyci zagrają z niżej notowanymi zespołami. W najciekawszym starciu lider, Revo Cosmetics Olszewo-Borki zagra z drużyną Hurtowniapilkarska.com. Emocji z pewnością nie zabraknie także w pozostałych grach.

Łukasz Grzeszczyk nominowany w prestiżowym plebiscycie 'Piłki Nożnej'

Łukasz Grzeszczyk nominowany w prestiżowym plebiscycie "Piłki Nożnej"

Łukasz Grzeszczyk, wychowanek Narwi Ostrołęka, został nominowany w prestiżowym plebiscycie organizowanym od 1973 roku przez tygodnik "Piłka Nożna". Ostrołęczanin otrzymał nominację na najlepszego Pierwszoligowca Roku, gdzie występuje w zespole GKS Tychy.

» Wasze komentarze

ja @ 10:04, 15.07.2011r. IP: *.*.227.134

Wstyd ... Mówicie o zawodnikach ? Napiszcie o juniorach których było dobre 20 ambitnych osób !! To oni najwięcej na tym tracą !! Gdzie są pieniądze na ich trenowanie które klub dostał od miasta ???

Zadajcie sobie pytanie - kto ten klub trzyma przy życiu ? 15 seniorów ? ....

kolec @ 10:35, 15.07.2011r. IP: *.*.149.67

do knajp mają wstęp wolny.To tam szlifują swoją formę!!!!!!!!

Zygmunt @ 11:05, 15.07.2011r. IP: *.*.251.161

Włodarze miasta, to wstyd i hańba by miejski klub nie miał gdzie trenować. Pytam się czyj jest stadion. dla kogo budowano sztuczne boisko treningowe. dla piłkarzy czy dla MOSIR-u. Panie Prezydencie Miasta i miejscy rajcowie, pamiętacie mam nadzieje Wasze obietnice przedwyborcze w zakresie sportu.Uzyskaliście mandaty do rządzenia w mieście i będziecie czekać z obietnicami do następnych wyborów. A może komuś zależy na rozwaleniu klubu piłkarskiego z 50-letnią tradycją.Weżcie się poważnie do Waszych obowiązków Panowie, nie udawajcie,że nie macie nic do powiedzenie w sprawach dotyczących działalności Miejskiego Klubu piłkarskiego Podkreślam - MIEJSKIEGO.Nie przynoście wstydu miastu, które do niedawna słynęło z ambicji w dziedzinie sportu, w tym piłki nożnej.

leon @ 12:50, 15.07.2011r. IP: *.*.248.228

SMIAC SIE ??? CZY PLAKAC ???

antek @ 13:00, 15.07.2011r. IP: *.*.140.4

Jeżeli kierownictwo tego klubu nie potrafi zorganizować pieniędzy na swoją działalność to niech się nie bierze za piłkę nożną. Piłka nożna nie jest dla golasów, a jeżeli są rzeczywiście w tym klubie talenty, oni dadzą sobie radę. Może nawet lepiej, że gdzieś indziej. Tu nie ma żadnych perspektyw. Wszyscy oglądają się tylko - kto i ile im zapłaci. Najlepiej miasto, czyli my wszyscy. A za co?

jażąbek @ 13:02, 15.07.2011r. IP: *.*.145.31

Jak to się przeniosą na Orlik. A jak tam już ktoś będzie grał, to co - wyproszą ich???

Apel:
Zapraszam wszystkich dziś na Orlik przy SzP. nr 6 od godziny 16.00 do 20.00.

123456 @ 14:38, 15.07.2011r. IP: *.*.160.122

Jażąbek ty internetowy haterze. Nic ci nie pasuje, wszystko krytykujesz, najlepiej zeby nie było niczego. Zajmij sie swoimi sprawami a cos o czym nie masz bladego pojecia zostaw w spokoju.

PS. To nie ciebie przypadkiem zdemaskowal pewien ostrołęcki portal?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo