« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narwianie nie odbyli pierwszego treningu

Piłkarze ostrołęckiej Narwi nie odbyli pierwszego treningu w okresie przygotowawczym do nowego sezonu rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej. Powód? Nikt z zebranych nie miał pieniędzy, aby zapłacić za szatnię i boisko, a że Narew ma wciąż długi w stosunku do MOSiR, to kluczy z recepcji nie wydano.


Szkoda, bo takie sytuacje mogą zniechęcić jeszcze bardziej zawodników, którzy chcą podjąć wyzwanie gry w Narwi i dla których miał być to pierwszy trening z niebiesko-czerwonymi.

 

Kolejna próba odbycia treningu będzie miała miejsce w piątek na sztucznym boisku przy ulicy Witosa o godz. 16.30. Jeśli się nie uda Narwianie przeniosą się na Orlik przy SP nr 6 za który płacić już nie będzie trzeba.

Odsłon: 2418
Komentarzy: 7
09:40, 15.07.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

ja @ 10:04, 15.07.2011r. IP: *.*.227.134

Wstyd ... Mówicie o zawodnikach ? Napiszcie o juniorach których było dobre 20 ambitnych osób !! To oni najwięcej na tym tracą !! Gdzie są pieniądze na ich trenowanie które klub dostał od miasta ???

Zadajcie sobie pytanie - kto ten klub trzyma przy życiu ? 15 seniorów ? ....

kolec @ 10:35, 15.07.2011r. IP: *.*.149.67

do knajp mają wstęp wolny.To tam szlifują swoją formę!!!!!!!!

Zygmunt @ 11:05, 15.07.2011r. IP: *.*.251.161

Włodarze miasta, to wstyd i hańba by miejski klub nie miał gdzie trenować. Pytam się czyj jest stadion. dla kogo budowano sztuczne boisko treningowe. dla piłkarzy czy dla MOSIR-u. Panie Prezydencie Miasta i miejscy rajcowie, pamiętacie mam nadzieje Wasze obietnice przedwyborcze w zakresie sportu.Uzyskaliście mandaty do rządzenia w mieście i będziecie czekać z obietnicami do następnych wyborów. A może komuś zależy na rozwaleniu klubu piłkarskiego z 50-letnią tradycją.Weżcie się poważnie do Waszych obowiązków Panowie, nie udawajcie,że nie macie nic do powiedzenie w sprawach dotyczących działalności Miejskiego Klubu piłkarskiego Podkreślam - MIEJSKIEGO.Nie przynoście wstydu miastu, które do niedawna słynęło z ambicji w dziedzinie sportu, w tym piłki nożnej.

leon @ 12:50, 15.07.2011r. IP: *.*.248.228

SMIAC SIE ??? CZY PLAKAC ???

antek @ 13:00, 15.07.2011r. IP: *.*.140.4

Jeżeli kierownictwo tego klubu nie potrafi zorganizować pieniędzy na swoją działalność to niech się nie bierze za piłkę nożną. Piłka nożna nie jest dla golasów, a jeżeli są rzeczywiście w tym klubie talenty, oni dadzą sobie radę. Może nawet lepiej, że gdzieś indziej. Tu nie ma żadnych perspektyw. Wszyscy oglądają się tylko - kto i ile im zapłaci. Najlepiej miasto, czyli my wszyscy. A za co?

jażąbek @ 13:02, 15.07.2011r. IP: *.*.145.31

Jak to się przeniosą na Orlik. A jak tam już ktoś będzie grał, to co - wyproszą ich???

Apel:
Zapraszam wszystkich dziś na Orlik przy SzP. nr 6 od godziny 16.00 do 20.00.

123456 @ 14:38, 15.07.2011r. IP: *.*.160.122

Jażąbek ty internetowy haterze. Nic ci nie pasuje, wszystko krytykujesz, najlepiej zeby nie było niczego. Zajmij sie swoimi sprawami a cos o czym nie masz bladego pojecia zostaw w spokoju.

PS. To nie ciebie przypadkiem zdemaskowal pewien ostrołęcki portal?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo