« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zapisy do UKS Gladiator

UKS Gladiator ogłasza zapisy do sekcji MMA, Ju Jitsu, JU JITSU z elementami Brazylijskiego Ju Jitsu, JU JITSU dla dzieci oraz JUDO. UKS Gladiator to klub, który jest wyłącznym przedstawicielem Indyjskiej Federacji Ju Jitsu oraz Światowej Federacji Sztuk Walki w Polsce.


W UKS Gladiator możesz ćwiczyć dla zdrowia, poprawienia kondycji, poczucia bezpieczeństwa. Możesz również być zawodnikiem ju jitsu, judo bądź MMA.
Z naszych szeregów wywodzą się najlepsi zawodnicy MMA i Ju Jitsu. Organizujemy również największe imprezy sportowe w mieście (Gale MMA i K1, turnieje JuJitsu "Colosseum" oraz zawody grapplingowe - submission fighting). Z nami masz największe możliwości rozwoju.
Zapisz się do UKS Gladiator Ostrołęka.
Szczegóły na stronie klubu www.uksgladiator.org oraz pod numerem telefonu 608-090-714. Wiek, sprawność fizyczna, płeć, stopień zaawansowania nie są istotne! Każdy może trenować według własnych potrzeb i możliwości.
Odsłon: 28769
Komentarzy: 5
14:28, 30.08.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

To już dziesiąta odsłona KnockOut Boxing Night i trzecia, która zostanie przeprowadzona w hali sportowej w Łomży. Do ringu wraca Artur Szpilka, ale ostrołęczan najbardziej interesuje kolejny pojedynek niepokonanego Przemysława Zyśka.

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

» Wasze komentarze

P @ 14:52, 30.08.2011r. IP: *.*.140.140

Uważam że wszystkie kluby- w Ostrołęce powinny wziąć przykład z tego klubu i Wojtka i powinny w taki sposób zapoznać młodzież i nie tylko z możliwościami sportowymi w naszym mieście. Może więcej informacji pozwoli wyłonić ludzi , którzy mają potencjał i talent.
Proponuję wszystkim szanującym się klubom o stworzenie możliwości dla dzieci i młodzieży i zorganizowanie zapisów do wszystkich klubów.

Tom @ 16:17, 30.08.2011r. IP: *.*.53.243

Jest taka możliwość, na boks np można się zapisać na Stacji w Gimnazjum nr 3 i na Hali przy Gołasia, jedyne co odróżnia zapisy na boks od tych na UKS Gladiator to wydaje mi się że są to płatne zajęcia nie wiem jak się mylę to proszę o korektę

Na inne dyscypliny też są non stop zapisy, no głównie na piłkę nożną ..

Kluby mają duży potencjał, ale dzieci i młodzieży jej brak, czasy się zmieniają i mało komu chce się coś ćwiczyć, dopiero jak osiągają jakiś wiek to myślą o czymś takim a wtedy często jest już za późno na osiągnięcie ciekawych osiągnięć ..

s @ 20:53, 30.08.2011r. IP: *.*.149.225

nie wiecie może jakie są może opłaty co miesiąc na MMA ALBO Ju Jitsu

piotr @ 20:59, 30.08.2011r. IP: *.*.160.94

na mma 70 zł na jj 50 zł .

MMA @ 20:37, 19.10.2011r. IP: *.*.150.189

A u Wojtka wszystko Gratis , + składka członkowska 100 zł miesięcznie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo