« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zapisy do UKS Gladiator

UKS Gladiator ogłasza zapisy do sekcji MMA, Ju Jitsu, JU JITSU z elementami Brazylijskiego Ju Jitsu, JU JITSU dla dzieci oraz JUDO. UKS Gladiator to klub, który jest wyłącznym przedstawicielem Indyjskiej Federacji Ju Jitsu oraz Światowej Federacji Sztuk Walki w Polsce.


W UKS Gladiator możesz ćwiczyć dla zdrowia, poprawienia kondycji, poczucia bezpieczeństwa. Możesz również być zawodnikiem ju jitsu, judo bądź MMA.
Z naszych szeregów wywodzą się najlepsi zawodnicy MMA i Ju Jitsu. Organizujemy również największe imprezy sportowe w mieście (Gale MMA i K1, turnieje JuJitsu "Colosseum" oraz zawody grapplingowe - submission fighting). Z nami masz największe możliwości rozwoju.
Zapisz się do UKS Gladiator Ostrołęka.
Szczegóły na stronie klubu www.uksgladiator.org oraz pod numerem telefonu 608-090-714. Wiek, sprawność fizyczna, płeć, stopień zaawansowania nie są istotne! Każdy może trenować według własnych potrzeb i możliwości.
Odsłon: 28904
Komentarzy: 5
14:28, 30.08.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

Łasiewicki: Chciałem skończyć walkę przed czasem

Łasiewicki: Chciałem skończyć walkę przed czasem

Karol Łasiewicki w świetnym stylu pokonał Rafała Korczak w walce K1 -93 kg podczas gali HFO przeprowadzonym w studiu telewizyjnym przy ulicy Woronicza. Po walce podkreślał, że rywal zadawał mocne ciosy, a on chciał skończyć walkę przed czasem.

» Wasze komentarze

P @ 14:52, 30.08.2011r. IP: *.*.140.140

Uważam że wszystkie kluby- w Ostrołęce powinny wziąć przykład z tego klubu i Wojtka i powinny w taki sposób zapoznać młodzież i nie tylko z możliwościami sportowymi w naszym mieście. Może więcej informacji pozwoli wyłonić ludzi , którzy mają potencjał i talent.
Proponuję wszystkim szanującym się klubom o stworzenie możliwości dla dzieci i młodzieży i zorganizowanie zapisów do wszystkich klubów.

Tom @ 16:17, 30.08.2011r. IP: *.*.53.243

Jest taka możliwość, na boks np można się zapisać na Stacji w Gimnazjum nr 3 i na Hali przy Gołasia, jedyne co odróżnia zapisy na boks od tych na UKS Gladiator to wydaje mi się że są to płatne zajęcia nie wiem jak się mylę to proszę o korektę

Na inne dyscypliny też są non stop zapisy, no głównie na piłkę nożną ..

Kluby mają duży potencjał, ale dzieci i młodzieży jej brak, czasy się zmieniają i mało komu chce się coś ćwiczyć, dopiero jak osiągają jakiś wiek to myślą o czymś takim a wtedy często jest już za późno na osiągnięcie ciekawych osiągnięć ..

s @ 20:53, 30.08.2011r. IP: *.*.149.225

nie wiecie może jakie są może opłaty co miesiąc na MMA ALBO Ju Jitsu

piotr @ 20:59, 30.08.2011r. IP: *.*.160.94

na mma 70 zł na jj 50 zł .

MMA @ 20:37, 19.10.2011r. IP: *.*.150.189

A u Wojtka wszystko Gratis , + składka członkowska 100 zł miesięcznie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo