Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Narew jedzie na mecz z outsiderem z Piaseczna

Piłkarze ostrołęckiej Narwi w środowe popołudnie rozegrają kolejne spotkanie o mistrzostwo III ligi łódzko-mazowieckiej. Tym razem podopieczni trenera Marcina Grabowskiego na wyjeździe spotkają się z KP Piaseczno, który w pierwszych trzech spotkaniach ligowych nie potrafił zdobyć nawet jednego punktu. Niebiesko-czerwoni mają na koncie jeden punkt.

KP Piaseczno ligowy sezon rozpoczęło od pechowej porażki z Hutnikiem Warszawa 0:1 tracąc bramkę w 90. minucie meczu po trafieniu Szymona Lewickiego. W kolejnych meczach drużyna z Piaseczna przegrała z Bronią Radom, również 0:1 u siebie, tracąc ponownie bramkę w końcówce meczu. W trzeciej kolejce na wyjeździe KP przegrało już wyraźniej 0:2 ze Startem Otwock, ale bramki również straciło w drugiej połowie meczu.

Narwianie z kolei doznali dwóch wysokich porażek z Wartą Sieradz (1:5) i Legionovią Legionowo (1:4) oraz zremisowali z Ursusem Warszawa 0:0. We wszystkich spotkaniach mieli jednak dużo problemów z linią defensywną. Dodatkowo od najbliższego starcia z kadry ubędzie doświadczony obrońca Michał Pragacz, który zagra w Makowiance Maków Mazowiecki w lidze okręgowej.

Narwianie na mecz jadą jednak zmotywowani i głodni zwycięstwa na które czekają od początku rozgrywek. Z pewnością każda zdobycz punktowa będzie dla niebiesko-czerwonych sukcesem, bowiem mimo trzech porażek KP Piaseczno łatwym rywalem nie będzie.