« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasza sonda: "Szkoda pieniędzy na Narew"

Zakończyliśmy oddawanie głosów w naszej sondzie w której pytaliśmy o największe wzmocnienie ostrołęckiej Narwi. Zamiast wskazywania konkretnego zawodnika ponad 33% użytkowników naszego serwisu sportowego stwierdziła, że szkoda pieniędzy na Narew. Z kolei blisko 14% uważa, że klub powinien skupić się na szkoleniu młodzieży, a nie ściąganiu kolejnych zawodników.


Największym wzmocnieniem z blisko 13% poparciem okazał się z kolei Mateusz Pełtak, który do tej pory występował w ostrołęckiej Narwi. 12% respondentów opowiedziało się za opcją powinni szukać dalej ... i klub szuka dalej ściągając kolejnych zawodników, którzy obciążają klubowy budżet. Czy wyjście z kryzysu i spłacenie blisko 200 tysięcy długu jest w ogóle możliwe?

Odsłon: 1555
Komentarzy: 4
10:21, 03.09.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

Piłkarze KS CK Troszyn zakończyli rozgrywki ligi okręgowej na drugiej lokacie, tuż za Narwią 1962 Ostrołęka. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego czekają na ostateczne decyzje Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, które rozstrzygną ich ewentualny awans.

Narew walczy o swoje. Zarząd klubu wystosował komunikat

Narew walczy o swoje. Zarząd klubu wystosował komunikat

Jak informowaliśmy podczas dzisiejszego przedpołudnia, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o rozegraniu dodatkowych meczów w lidze okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Pomysł nie przypadł do gustu władzom ostrołęckiej Narwi.

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

» Wasze komentarze

kibic sportu @ 17:52, 03.09.2011r. IP: *.*.238.238

moim skromnym zdaniem szkoda kasy wcześniej nie głosowałem po 1 powinien być jeden klub piłkarski w ostrołęce po 2 ja obywatel płacący podatki nie zdadzam się na takie wydatki olbrzymie sumy po 3 po co ostrołęce tyle klubów jak UKS Ostrołęka też piłkarski są osoby którę liczą na dodatkowąkasę obciązając budzet miasta w kazdym roczniku do 12 latków jedna drużyna w mieście a powyżej łączyć np 14i 13 latków

jacek @ 19:20, 03.09.2011r. IP: *.*.238.238

Ezecziwiście ze za dużą klubów piłkarskich a ilu trenerów z kąt kasę na to brać pewnie ok 20 trenerów

o-ka @ 19:22, 03.09.2011r. IP: *.*.238.238

kluby powstają bo dorobić można prostę kosztem kasy na inne cele

Kibic Narwi @ 09:05, 22.02.2019r. IP: *.*.234.178

Obecna Narew nie ma żadnych długów Wstyd MO ze piszecie bzdury

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo