« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasza sonda: "Szkoda pieniędzy na Narew"

Zakończyliśmy oddawanie głosów w naszej sondzie w której pytaliśmy o największe wzmocnienie ostrołęckiej Narwi. Zamiast wskazywania konkretnego zawodnika ponad 33% użytkowników naszego serwisu sportowego stwierdziła, że szkoda pieniędzy na Narew. Z kolei blisko 14% uważa, że klub powinien skupić się na szkoleniu młodzieży, a nie ściąganiu kolejnych zawodników.


Największym wzmocnieniem z blisko 13% poparciem okazał się z kolei Mateusz Pełtak, który do tej pory występował w ostrołęckiej Narwi. 12% respondentów opowiedziało się za opcją powinni szukać dalej ... i klub szuka dalej ściągając kolejnych zawodników, którzy obciążają klubowy budżet. Czy wyjście z kryzysu i spłacenie blisko 200 tysięcy długu jest w ogóle możliwe?

Odsłon: 1615
Komentarzy: 4
10:21, 03.09.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew przed drugim tygodniem przygotowań. Dojdzie napastnik?

Narew przed drugim tygodniem przygotowań. Dojdzie napastnik?

W miniony poniedziałek wicelider Klasy Okręgowej rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego trenowali pięciokrotnie. W tym tygodniu szkoleniowiec zaplanował cztery spotkania oraz sparing.

Chcesz pracować w Koronie?

Chcesz pracować w Koronie?

Korona Ostrołęka zaprasza trenerów piłki nożnej do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie. Dla najlepszych przewidziana jest możliwoćć prowadzenia zajęć w Piłkarskich Przedszkolach OTS Ostrołęka. Po okresie praktyki będzie możliwość zatrudnienia.

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Piłkarze z najwyższych klas rozgrywkowym rozpoczęli okres gier sparingowych. Bardzo dobrze spotkanie z Gryfem Wejherowo będzie wspominał Mateusz Żebrowski. W sobotnim sparingu wychowanek Korony Ostrołęka dokonał niecodziennego wyczynu.

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

» Wasze komentarze

kibic sportu @ 17:52, 03.09.2011r. IP: *.*.238.238

moim skromnym zdaniem szkoda kasy wcześniej nie głosowałem po 1 powinien być jeden klub piłkarski w ostrołęce po 2 ja obywatel płacący podatki nie zdadzam się na takie wydatki olbrzymie sumy po 3 po co ostrołęce tyle klubów jak UKS Ostrołęka też piłkarski są osoby którę liczą na dodatkowąkasę obciązając budzet miasta w kazdym roczniku do 12 latków jedna drużyna w mieście a powyżej łączyć np 14i 13 latków

jacek @ 19:20, 03.09.2011r. IP: *.*.238.238

Ezecziwiście ze za dużą klubów piłkarskich a ilu trenerów z kąt kasę na to brać pewnie ok 20 trenerów

o-ka @ 19:22, 03.09.2011r. IP: *.*.238.238

kluby powstają bo dorobić można prostę kosztem kasy na inne cele

Kibic Narwi @ 09:05, 22.02.2019r. IP: *.*.234.178

Obecna Narew nie ma żadnych długów Wstyd MO ze piszecie bzdury

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo