« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarki Nike drugie na turnieju w Łęczycy

Siatkarki Nike Ostrołęka zajęły drugie miejsce w towarzyskim turnieju, który rozgrywany był w Łęczycy. Ostrołęczanki odnisoły trzy zwycięstwa z drużynami II-ligowymi, a przegrały jedynie z I-ligową Spartą Warszawa, który to zespół zwyciężył w imprezie. Za najlepszą rozgrywającą uznana została reprezentantka Nike, Małgorzata Kupisz.


Dla naszej drużyny turniej w Łęczycy był pierwszym sprawdzianem formy, po wielu tygodniach żmudnych treningów. Podopieczne trenera Roberta Kupisza zaprezentowały dobra formę, pokonując drużyny, z którymi rywalizować będą już niebawem w II-ligowych rozgrywkach, które rozpoczną się 24. września.

Wyniki spotkań Nike:
Nike - Ozorków 2:1
Nike - ŁKS 2:1
Nike - Sparta 0:3
Nike - Łeczyca 3:0

Skład Nike: Kupisz, Iwaniuk, Borawska, Zyśk, Rapucha, Przybyłek, Skiba, Sobotka, Turek, Surawska, Barszcz.

Ostateczna kolejność turnieju:
1. Sparta
2. Nike
3. Ozorków
4. ŁKS
5. Łęczyca

Odsłon: 2777
Komentarzy: 2
19:23, 04.09.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Siatkarze reprezentacji Polski mają przed sobą zgrupowanie w Spale, które zostanie przeprowadzone w dniach 1-13 czerwca. W drużynie znalazł się ostrołęczanin Grzegorz Łomacz, który po dobrym sezonie powalczy o miejsce w ścisłej kadrze biało-czerwonych.

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

» Wasze komentarze

Zerny @ 19:28, 04.09.2011r. IP: *.*.40.150

mógłby ktoś związany z klubem powiedzieć wiecej o zawodniczkach: Rapucha, Sobotka, Surawska? Nie znam ich, skąd przybyły?

Kibic @ 08:28, 05.09.2011r. IP: *.*.44.89

Rapucha - Białystok,
Sobotka - Ostrołęka,
Surawska - Łomża

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo