Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Niewykorzystane setki i podział punktów w Troszynie

W spotkaniu 4. kolejki rozgrywek ligi okręgowej na boisku w Troszynie piłkarze miejscowego KS CK prowadzeni przez trenera Przemysława Stepnowskiego nie potrafili pokonać przeżywających duży kryzys zawodników Rzekunianki Rzekuń. Pomimo kilku dogodnych sytuacji do strzelenia gola bramki nie padły.

Najlepszą okazję dla gospodarzy w pierwszej połowie meczu miał Remigiusz Dąbrowski, ale piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. W kolejnych minutach spotkania mimo dużej przewagi optycznej podopieczni Przemysława Stepnowskiego nie potrafili wykończyć stwarzanych przez siebie sytuacji strzeleckich oddając niecelne strzały.

Co nie wychodziło gospodarzom mogło udać się gościom prowadzonym w drugim meczu przez trenera Mirosława Grzyba. Młodym piłkarzom, którzy otrzymali szansę gry w drugiej połowie gry zabrakło jednak zimnej krwi, aby wykończyć nadarzające się okazje strzeleckie. Najpierw dwukrotnie w sytuacji sam na sam Arkadiusza Puściana nie był wstanie pokonać Radosław Wierzbowski, a następnie przestrzelił Piotr Wysocki. Ostatecznie w Troszynie bezbramkowy podział punktów, który nie zadowala żadnej z ekip.

KS CK Troszyn - Rzekunianka Rzekuń 0:0