« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Uczniowie uczcili pamięć Arkadiusza Gołasia

W piątek, 16 września minęła szósta rocznica śmierci Arkadiusza Gołasia. Tego dnia w Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce został rozegrany turniej piłki siatkowej chłopców i dziewcząt ku czci Arka. Przypomnijmy, że to właśnie do tej szkoły (dawniej Szkoła Podstawowa nr 7 - przyp. red.) uczęszczał utalentowany sportowiec.


- Jest to turniej integracyjny, cieszący się dużą popularnością wśród naszej młodzieży - mówi Norbert Majkowski z Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce. - Organizowany jest po raz szósty, a więc już na stałe wpisał się w wydarzenia sportowe szkoły.

 

Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach - męskiej i żeńskiej, systemem każdy z każdym, w formule trójkowej. Nie każdy mógł jednak wziąć udział w rozgrywkach. Każdy z opiekunów wybrał ze swojej grupy najlepszych zawodników. A każda drużyna złożona była z ucznia z klasy I, II i III. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn.

 

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale, zaś każdy z młodych siatkarzy słodycze oraz koszulki pamiątkowe. Następnie, młodzież wraz z opiekunami wybrała się na ostrołęcki cmentarz, gdzie został złożony wieniec na grobie Arkadiusza Gołasia. Był to również moment zadumy dla tych, którzy osobiście poznali siatkarza, ale też dla tych, którym nie było to dane, a znają go tylko z opowieści innych.

 

Wyniki końcowe turnieju piłki siatkowej:

 

Chłopcy:

I miejsce - Pawłowski Mateusz, Łukasik Michał, Boros Kamil

II miejsce - Kwiatkowski Damian, Dąbrowski Bartosz, Majkowski Karol

III miejsce - Murzyn Paweł, Wysocki Wojtek, Zdrojewski Paweł

 

Dziewczęta:

I miejsce - Piersa Ola, Gumowska Małgorzata, Ruszczyk Milena

II miejsce - Bodytko Dominika, Sadowska Kamila, Piaścik Karolina

III miejsce - Ossowska Natalia, Olech Alicja, Kowalczyk Justyna

 

Zobacz zdjęcia:
Uczniowie uczcili pamięć Arkadiusza Gołasia (16.09.2011)

Odsłon: 5013
Komentarzy: 1
10:53, 17.09.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Volley z kompletem punktów! (zdjęcia, wideo)

Volley z kompletem punktów! (zdjęcia, wideo)

Z dobrej strony zaprezentowali się siatkarze Volleya we wczorajszym meczu ligowym rozegranym w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty pokonali UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:0.

Volley zmierzy się z Olimpijczykiem Mszczonów

Volley zmierzy się z Olimpijczykiem Mszczonów

Niezwykle ważne spotkanie czeka podopiecznych trenera Arkadiusza Piasty w sobotnie popołudnie. W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce siatkarze ostrołęckiego Volleya podejmą UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów.

Volley z kolejnym zwycięstwem! Tym razem ostrołęczanie wygrali w Płocku

Volley z kolejnym zwycięstwem! Tym razem ostrołęczanie wygrali w Płocku

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty na dobre zadomowili się na parkietach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. We wczorajszym pojedynku ostrołęccy siatkarze pokonali na wyjeździe MUKS Volley Płock 3:0 i odnieśli siódme ligowe zwycięstwo z rzędu.

Volley wygrywa w trzech setach

Volley wygrywa w trzech setach

Podczas wczorajszego popołudni w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrali siatkarze ostrołęckiego Volleya. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty nie dali szans rywalom ze stolicy kraju.

Zaległe starcie przed siatkarzami Volleya

Zaległe starcie przed siatkarzami Volleya

W czwartkowe popołudnie podopieczni trenera Arkadiusza Piasty rozegrają zaległe spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. Rywalem ostrołęckiego Volleya będzie WKS Astra Warszawa. Mecz wyjątkowo odbędzie się w hali sportowej przy ulicy Partyzantów.

» Wasze komentarze

...B... @ 16:45, 17.09.2011r. IP: *.*.1.1

Arek ... to już 6 lat ;-(

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo