Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Kolejna porażka Narwi (zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka nie poradzili sobie Omegą Kleszczów na własnym boisku. Już w pierwszej połowie stracili dwa gole, a w drugiej, jedynie dzięki świetnym interwencjom Andrzeja Łyzińskiego udało się uchronić Narew od wyższej porażki.

Bramkarz Narwi kapitalnie obronił w drugiej połowie rzut karny i świetnie wybronił dwie sytuacje sam na sam. Najlepszą okazję do zdobycia gola dla naszej drużyny zmarnował Przemysław Olesiński, który po podaniu od Piotra Strzeżysza, z zaledwie kilku metrów przestrzelił bramkę rywali.

Podopieczni Marcina Grabowskiego po siedmiu spotkaniach mają zaledwie dwa punkty na koncie i mimo, że gra nie była tak słaba jak w poprzednich meczach to niebiesko-czerwoni stają się jednym z głównych kandydatów do opuszczenia ligi. Na razie musza pozbierać się na kolejne spotkania, a tych jesienią zostało jeszcze dziesięć.

III liga piłki nożnej

Narew Ostrołęka - Omega Kleszczów 0:2 (0:2)
Bramki: Krzysztof Kowalski 5., Łukasz Marciniak 21.

Narew: Łyziński - Goderdzishvili, Stachowicz, Zalewski, Dzieruk (70. Zygmunt) - Kruczyński (46. Juśkiewicz), Strzeżysz, Roman (65. Świrski), Gwiazda - Olesiński, Niedźwiecki (90. Piersa)

Narew Ostrołęka - Omega Kleszczów 0:2 (17.09.2011)

Odsłon: 4378
Komentarzy: 9
18:39, 17.09.2011r.

3 @ 19:08, 17.09.2011r. IP: *.*.1.1

A Korona znowu wygrała tym razem 3 :0

4 @ 19:46, 17.09.2011r. IP: *.*.1.1

jedna uwaga...jak słusznie zauważyli starsi panowie z środkowej części trybun(stali bywalcy zreszta)...starsi zawodnicy nie bardzo chcą grać z młodszymi...Juśkiewicz(prawe skrzydło numer 7) który wszedł po przerwie nie dostawał żadnych podań i dopiero po głośnych sugestiach tych panów zaczęto mu podawać. I chłopak na tym skrzydle naprawdę był dobry....Świrski też dostawał strasznie mało podań i nie miał z kim pograć...Dzieruk do zmiany po pierwszej połowie. I jaki jest sens czekania ze zmianą do 90 minuty gdy się przegrywa

kibic @ 20:32, 17.09.2011r. IP: *.*.1.1

Shalva tragiczny mecz z Dzierukiem na obronie.Ciekaw co ze Spychało,gdzie Nakielski,też gdzie Dawidzki,co nikt niewie czy gra u nas czy nie.

Janusz @ 22:04, 17.09.2011r. IP: *.*.1.1

Do 4: Juśkiewicz co najwyżej się starał. Nie miał żadnego pomysłu na sforsowanie obrony, bo nie można nazwać pomysłem wbiegania i obijania piłką obrońców Omegi. Widać, że technicznie jest surowy. Na dzień dzisiejszy nie mamy ataku (Niedźwiedź wykorzysta okazję, ale musi mieć kto mu ją stworzyć, sam niestety nic sobie nie wypracuje), ani skrzydeł - taka niestety jest prawda. Sam Strzeżysz meczów nie wygra, będzie bardzo ciężko o utrzymanie.

Do Janusz : @ 11:19, 18.09.2011r. IP: *.*.1.1

Chłopie w życiu się nie utrzymają.5 pkt. w połowie rundy to żenada.Tak zle nie było nigdy w historii klubu.Każdy punkt to cud.Trzech piłkarzy na poziomie 3 ligi reszta.........???

kibic @ 11:48, 18.09.2011r. IP: *.*.1.1

Na poziomie 3 ligi grają kilku,Łyżwa,Zalewski,Olesiński ,Juskiewicz(który dał dobrą zmianę),Strzeżysz,i może Stachowicz,a te słabe wyniki są przez trenera Grabowskiego.

Max Payne @ 12:48, 18.09.2011r. IP: *.*.1.1

słynnych już starszych panów z trybun jako trenerów zatrudnić.....sporo celnych uwag(i śmiesznych tekstów) z ich strony wczoraj. Pozdrawiam panowie...:)

mmm @ 14:34, 18.09.2011r. IP: *.*.1.1

chodziłem na mecze Narwi 10 lat temu, ci panowie fajnie komentowali :D, jedyne to pozostało OK, mają sporo celnych uwag!!! zatrudnić ich :)

NARWIAK @ 16:14, 19.09.2011r. IP: *.*.1.1

UWAGA SPRAWDZONE INFO!

PO MECZU TROSZYN - LYSE Z FUNCJI TRENERA ZREZYGNOWAL KAZIMIERZ PULAWSKI. PRAWDOPODOBNIE WKROTCE OBEJMIE STANOWISKO TRENERA NARWI