« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trójka w dobrej formie na memoriale (zdjęcia)

Piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki świetnie radzili sobie podczas pierwszego dnia IX Memoriału im. Zbigniewa Majewskiego. Trójka wygrała pierwsze dwa spotkania z II-ligowymi zespołami. Jutro czeka ich ostatni sprawdzian. O godz. 12.30 w hali ZS nr 5 przy ul. Berlinga piłkarze Trójki zagrają z drużyną MUKS Piaski Legionowo.


Podopieczni Waldemara Salisa rozegrali dwa bardzo dobre spotkania, a napawa optymizmem szeroki wachlarz możliwości w zespole Trójki. W kadrze znalazło się osiemnastu zawodników, a jeszcze kilku musiało obejść się smakiem i memoriałowe spotkanie oglądać z trybun. W niedzielę trzecie spotkanie Trójki, które zdecyduje o zwycięstwie w całej rywalizacji.

 

Trójka Ostrołęka - MOKS Słoneczny Stok Białystok 39:28 (22:12)
Bramki: Pyskło - Niećko 7, Ziemczyk 5, Ścibek 4, P. Kiwak 4, Obidziński 4, Żebrowski 4, Wuszter 3, Kraszewski 3, Kamionowski 2, Zieliński 1, Majewski 1, Serejko 1, Kozłowski, Kolanowski, Kosiński, M. Kiwak, Ludwiczak.

Trójka Ostrołęka - AZS UWM Olsztyn 34:30 (17:14)
Pyskło - Ziemczyk 9, Żebrowski 7, Obidziński 5, Wuszter 5, Niećko 4, Ścibek 3, Zieliński 1, Kamionowski, Kosiński, M. Kiwak, Majewski, Serejko, Ludwiczak, Wiśniewski, Gawkowski, Kraszewski, Kozłowski, Kolanowski, P. Kiwak.

 

Plan spotkań - niedziela, 18 wrzesień:
MOKS Słoneczny Stok Białystok - KS AZS UWM Olsztyn, godz. 11.00
UMKS Trójka Ostrołęka - MUKS Piaski Legionowo, godz. 12.30

 

Zobacz zdjęcia:
IX Memoriał im. Zbigniewa Majewskiego (17.09.2011)

Odsłon: 2742
Komentarzy: 0
18:51, 17.09.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści Uczniowskiego Klubu Sportowego Diament Ostrołęka zakończyli rywalizację w rozgrywkach ligowych na pierwszej lokacie. Podopieczni trenera Radosława Blocha uplasowali się ex aequo z Wisłą Płock i UKS Wilanowią I Warszawa.

Koniec sezonu dla ostrołęckich szczypiornistów. Związek podjął decyzję

Koniec sezonu dla ostrołęckich szczypiornistów. Związek podjął decyzję

UMKS Trójka Ostrołęka w sezonie 2019/2020 nie wybiegnie już na parkiet w rozgrywkach II ligi. Zarząd Związku Piłki Ręcznej w Polsce poinformował w oficjalnym komunikacie o zakończeniu rozgrywek z zachowaniem aktualnej klasyfikacji.

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Ze względu na sytuację związaną z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek najwyższej ligi piłki ręcznej sezonu 2019/2020. Prawdopodobnie taki sam rozwój wydarzeń czeka ligę, w której występuje UMKS Trójka Ostrołęka.

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Podopieczni trenera Rafała Niećki nie najlepiej prezentowali się w ostatnich meczach ligowych. W grupie finałowej, w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ostrołęczanie notowali same porażki. Prawdopodobnie nie polepszą już swojego dorobku.

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

Po awansie do finałowej grupy mazowieckiej ligi, młodzi szczypiorniści UKS Diament Ostrołęka udali się na kolejny turniej ligowy. Tym razem podopieczni trenera Radosława Blocha rywalizowali w Węgrowie z miejscowym UKS Niedźwiadek i MKS Mazur Sierpc.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo