Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Trzy zwycięstwa Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin (wideo)

W niedzielę, 24 września w Leżajsku odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO Galizia Cup. W turnieju wzięło udział około 200 zawodników z ponad 25 klubów z Polski i Ukrainy. Zawody odbyły się w formule full contact, a ostrołęcki klub reprezentowała trójka zawodników.

Na macie zaprezentowali się Michał Zysk, Katarzyna Mierzejek, Marcin Dąbrowski oraz Wiesław Orzoł IV dan, jako sędzia międzynarodowy i trener naszych zawodników.

Michał Zysk w wadze do 75kg junior zajął pierwsze miejsce. Katarzyna Mierzejek stanęła na najwyższym stopniu podium w formule seniorek open. Marcin Dąbrowski zwyciężył pewnie wśród seniorów w wadze do 80 kg.

To pierwszy w historii klubu start w którym wszyscy zawodnicy zajęli pierwsze miejsca.

Materiał filmowy z walki obejrzyj TUTAJ!

Odsłon: 3442
Komentarzy: 2
09:52, 27.09.2011r.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

ulicznik @ 08:55, 28.09.2011r. IP: *.*.190.162

hehehe...śmieszne walki...stoją 20 cm od siebie i machają rękami i nogami! Hehehehehe...zabawne to..:))))

Do Ulicznik @ 12:34, 28.09.2011r. IP: *.*.166.11

Ale śmieszne... przynajmiej maja jakąś pasje w życiu i wielkie ambicje.