Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Rzekuń, Troszyn i Łyse tracą punkty

W spotkaniu kończącym 9. kolejkę spotkań ligi okręgowej piłkarze Tęczy JBB Łyse zremisowali w starciu przed własną publicznością z Orłem Sypniewo 2:2. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Łukasz Murach dając swojej drużynie kolejny punkt do ligowej tabeli. Fatalnej serii porażek nie mogą przerwać drużyny z Rzekunia i Troszyna.

Podopieczni trenera Mirosława Grzyba tym razem przegrali ze Żbikiem Nasielsk 0:1, z kolei KS CK Troszyn na wyjeździe uległo Iskrze Krasne 0:2. Mimo, że podopieczni Przemysława Stepnowskiego z meczu na mecz grają lepiej, to mają duży problem z wykańczaniem stwarzanych przez siebie sytuacji. Liderem rozgrywek pozostają piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki, którzy tym razem nie mieli problemów z pokonaniem Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna.