« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerzyści finiszowali w zawodach MTB (zdjęcia)

W ostatni weekend drużyna Ostrołęka Cycling Team zakończyła sezon startów na rok 2011. Drużyna w składzie: Maria Kamińska, Agnieszka Mażewska, Wojciech Bukowski, Wiesław Kamiński, Piotr Nabiałek, Wiesław Podeszwa, Grzegorz Ziemak wzięła udział w dwóch kolejnych etapach cyklu Poland Bike Marathon.


W sobotę 8 października startowali w Wawrze w Super-etapie pod hasłem „Życie czeka”. Start i meta wyścigu znajdowały się na terenie Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu. A 30 kilometrowa trasa prowadziła ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na podium w sobotę weszli: Maria Kamińska - 1 miejsce w swojej kategorii
oraz Wiesław Kamiński - 2 miejsce w swojej kategorii ( 1 sekundową stratą do zwycięzcy).

W niedzielę drużyna w tym samym składzie walczyła w finałowym etapie Poland Bike Marathon w Legionowie na dystansie 44km. W swojej kategorii wygrał Wiesław Kamiński a Maria Kamińska tym razem była druga, mimo ze na trasie miała poważną kraksę i na metę dojechała z bólem na twarzy.

W klasyfikacji generalnej po wszystkich etapach najlepsze wyniki w swoich kategoriach mieli:
Za dystans Max: Wiesław Kamiński - 2 miejsce (zdobywając 4192 punkty, zabrakło 7 punktów do pełnego sukcesu), Wiesław Podeszwa - 4 miejsce, Maria Kamińska - 4 miejsce, Agnieszka Mażewska - 5 miejsce. Maria Kamińska dodatkowo punktowała  na dystansie Mini i w generalce zdobyła 2 miejsce. W klasyfikacji drużynowej OCT zajęła 8 miejsce na 51 drużyn biorących udział w zawodach.

 

Zawody MTB w Legionowie (8.10.2011r.)

Zobacz zdjęcia z imprezy - Zawody MTB w Legionowie (8.10.2011r.)

Odsłon: 2999
Komentarzy: 1
16:19, 13.10.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

karolbiegacz @ 21:32, 13.10.2011r. IP: *.*.28.222

Gratulacje !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo