« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 1 kwietnia 2020 r., imieniny Grażyny, Hugona, Teodory

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerzyści finiszowali w zawodach MTB (zdjęcia)

W ostatni weekend drużyna Ostrołęka Cycling Team zakończyła sezon startów na rok 2011. Drużyna w składzie: Maria Kamińska, Agnieszka Mażewska, Wojciech Bukowski, Wiesław Kamiński, Piotr Nabiałek, Wiesław Podeszwa, Grzegorz Ziemak wzięła udział w dwóch kolejnych etapach cyklu Poland Bike Marathon.


W sobotę 8 października startowali w Wawrze w Super-etapie pod hasłem „Życie czeka”. Start i meta wyścigu znajdowały się na terenie Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu. A 30 kilometrowa trasa prowadziła ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na podium w sobotę weszli: Maria Kamińska - 1 miejsce w swojej kategorii
oraz Wiesław Kamiński - 2 miejsce w swojej kategorii ( 1 sekundową stratą do zwycięzcy).

W niedzielę drużyna w tym samym składzie walczyła w finałowym etapie Poland Bike Marathon w Legionowie na dystansie 44km. W swojej kategorii wygrał Wiesław Kamiński a Maria Kamińska tym razem była druga, mimo ze na trasie miała poważną kraksę i na metę dojechała z bólem na twarzy.

W klasyfikacji generalnej po wszystkich etapach najlepsze wyniki w swoich kategoriach mieli:
Za dystans Max: Wiesław Kamiński - 2 miejsce (zdobywając 4192 punkty, zabrakło 7 punktów do pełnego sukcesu), Wiesław Podeszwa - 4 miejsce, Maria Kamińska - 4 miejsce, Agnieszka Mażewska - 5 miejsce. Maria Kamińska dodatkowo punktowała  na dystansie Mini i w generalce zdobyła 2 miejsce. W klasyfikacji drużynowej OCT zajęła 8 miejsce na 51 drużyn biorących udział w zawodach.

 

Zawody MTB w Legionowie (8.10.2011r.)

Zobacz zdjęcia z imprezy - Zawody MTB w Legionowie (8.10.2011r.)

Odsłon: 2906
Komentarzy: 1
16:19, 13.10.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

karolbiegacz @ 21:32, 13.10.2011r. IP: *.*.28.222

Gratulacje !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo