« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy WOPR z sukcesami w Grand Prix Augustowa

Angelika Wikieł tym razem wystartował w gronie ratowników
Angelika Wikieł tym razem wystartował w gronie ratowników

Siedem medali przywieźli ostrołęccy ratownicy z Grand Prix Polski w Augustowie. Podopieczni Włodzimierza Janczewskiego wzięli udział w takich konkurencjach jak 200 m z przeszkodami, 50 m holowanie manekina, 100 m ratowanie kombinowane, 100 m ratownik oraz sztafety 4 x 50m z przeszkodami i 4 x 50m z pasem ratowniczym.


Pierwsze miejsce w sztafecie 4 x 50 m z przeszkodami w składzie Sylwia Szczęsna, Marlena Szymańska i Angelika Wikieł. Drugie miejsce w sztafecie 4 x 50 m z pasem ratowniczym w składzie Sylwia Szczęsna, Marlena Szymańska i Angelika Wikieł.

Manuela Wikieł zdobyła złoty medal za 200 m z przeszkodami, srebrny za 100 m ratownik, brąz 50 m holowanie manekina, 100 m ratowanie kombinowane. Manuela Wikeł otrzymała również puchar za drugie miejsce w kat. open.
 
Adam Janczewski wywalczył brąz na 50 m holowanie manekina. Sztafeta 4 x 50 m zajęła czwarte miejsce w wyścigu z przeszkodami w składzie: Rafał Grzybowski, Kacper Wróblewski i Adam Janczewski. Sztafeta 4 x 50 m zajęła piąte miejsce z pasem ratowniczym w składzie: Rafał Grzybowski, Kacper Wróblewski i Adam Janczewski. Czwarte miejsce wywalczyła Angelika Wikeł w konkurencji ratowanie manekina.

W kategorii juniorów piąte miejsce zajął Paweł Szurnowski w ratowaniu manekina i szóste miejsce w ratowaniu kombinowanym. W zawodach startowałi też Rafał Gumowski, Łukasz Rubny i Dominik Grzybowski.
Odsłon: 4020
Komentarzy: 4
11:59, 14.10.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Wróbelki @ 10:23, 15.10.2011r. IP: *.*.108.89

Brawo Wikiełki !!!

michlinalpin @ 13:57, 15.10.2011r. IP: *.*.125.25

Super!!! Gratuluje Wszystkim Zawodnikom

gość @ 22:23, 15.10.2011r. IP: *.*.111.191

Super wyniki? Czasy słabe, a medale tylko dlatego że bylo mało zawodników. 2 miejsce na 2 sztafety? poza tym coś mi się zdaje że nie wszystkie zawodniczki z drużyny są z ostrołęki...

diego @ 14:36, 16.10.2011r. IP: *.*.125.25

Brawo!!! Super czasy, super ekipa z Ostrołęckie WOPR-u pokazala klase Super!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo