« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 czerwca 2021 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy WOPR z sukcesami w Grand Prix Augustowa

Angelika Wikieł tym razem wystartował w gronie ratowników
Angelika Wikieł tym razem wystartował w gronie ratowników

Siedem medali przywieźli ostrołęccy ratownicy z Grand Prix Polski w Augustowie. Podopieczni Włodzimierza Janczewskiego wzięli udział w takich konkurencjach jak 200 m z przeszkodami, 50 m holowanie manekina, 100 m ratowanie kombinowane, 100 m ratownik oraz sztafety 4 x 50m z przeszkodami i 4 x 50m z pasem ratowniczym.


Pierwsze miejsce w sztafecie 4 x 50 m z przeszkodami w składzie Sylwia Szczęsna, Marlena Szymańska i Angelika Wikieł. Drugie miejsce w sztafecie 4 x 50 m z pasem ratowniczym w składzie Sylwia Szczęsna, Marlena Szymańska i Angelika Wikieł.

Manuela Wikieł zdobyła złoty medal za 200 m z przeszkodami, srebrny za 100 m ratownik, brąz 50 m holowanie manekina, 100 m ratowanie kombinowane. Manuela Wikeł otrzymała również puchar za drugie miejsce w kat. open.
 
Adam Janczewski wywalczył brąz na 50 m holowanie manekina. Sztafeta 4 x 50 m zajęła czwarte miejsce w wyścigu z przeszkodami w składzie: Rafał Grzybowski, Kacper Wróblewski i Adam Janczewski. Sztafeta 4 x 50 m zajęła piąte miejsce z pasem ratowniczym w składzie: Rafał Grzybowski, Kacper Wróblewski i Adam Janczewski. Czwarte miejsce wywalczyła Angelika Wikeł w konkurencji ratowanie manekina.

W kategorii juniorów piąte miejsce zajął Paweł Szurnowski w ratowaniu manekina i szóste miejsce w ratowaniu kombinowanym. W zawodach startowałi też Rafał Gumowski, Łukasz Rubny i Dominik Grzybowski.
Odsłon: 4137
Komentarzy: 4
11:59, 14.10.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wielki finał Zuzi Zecer. Dwa złote medale

Wielki finał Zuzi Zecer. Dwa złote medale

Na basenie olimpijskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie odbył się Wielki Finał zawodów pływackich - Od Młodzika do Olimpijczyka. W zawodach finałowych w każdej konkurencji indywidualnej i kategorii wiekowej wzięły udział trzy osoby, które uzyskały w sezonie 2020/2021 najlepsze wyniki według punktów FINA oraz 13 najlepszych osób według zestawienia punktów FINA, uwzględniającego pięć najlepszych wyników ze wszystkich zawodów eliminacyjnych.

Hubert Nakielski multimedalistą

Hubert Nakielski multimedalistą

Bardzo udany start podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu, które odbyły się na 50-metrowym basenie w Lublinie w dniach 11-12 czerwca odnotował zawodnik WOPR-OS Ostrołęka Hubert Nakielski. Podopieczny Dariusza Małkowskiego raz po raz wchodził na podium, by odbierać krążki za swoje występy.

Ekipa Raczyka na podium. Zespół Baczewskiego tuż za 'pudłem' (zdjęcia)

Ekipa Raczyka na podium. Zespół Baczewskiego tuż za "pudłem" (zdjęcia)

Pierwszy weekend czerwca oznaczał start dwóch ekip z Ostrołęki podczas 11. edycji Regat Żeglarskich pod nazwą Regaty Węgorzewiaków. Zmagania odbyły się na jeziorze Stręgiel koło Węgorzewa. Do rywalizacji zgłosiło się 13 załóg.

Dwa złota Zuzi Zecer

Dwa złota Zuzi Zecer

Na basenie sportowym OSiR Targówek w Warszawie odbyły się zawody pływackie Pierwszy Krok Pływacki - II runda dla zawodników 9-letnich, które zgromadziły ponad 160 zawodniczek i zawodników z 15 klubów Mazowsza. Klub UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała dwójka zawodników: Zuzanna Zecer oraz Antoni Golan.

Walczyli o klubowe mistrzostwa

Walczyli o klubowe mistrzostwa

37 zawodników i zawodniczek wzięło udział w IX Klubowych Ostrołęckich Wyścigach Pływackich Squatina 2021. Wszystkie dzieci otrzymały wyróżnienia, dyplomy i  nagrody ufundowane po części ze środków miasta Ostrołęki i prezydenta Łukasza Kulika.

» Wasze komentarze

Wróbelki @ 10:23, 15.10.2011r. IP: *.*.108.89

Brawo Wikiełki !!!

michlinalpin @ 13:57, 15.10.2011r. IP: *.*.125.25

Super!!! Gratuluje Wszystkim Zawodnikom

gość @ 22:23, 15.10.2011r. IP: *.*.111.191

Super wyniki? Czasy słabe, a medale tylko dlatego że bylo mało zawodników. 2 miejsce na 2 sztafety? poza tym coś mi się zdaje że nie wszystkie zawodniczki z drużyny są z ostrołęki...

diego @ 14:36, 16.10.2011r. IP: *.*.125.25

Brawo!!! Super czasy, super ekipa z Ostrołęckie WOPR-u pokazala klase Super!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo