« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy WOPR z sukcesami w Grand Prix Augustowa

Angelika Wikieł tym razem wystartował w gronie ratowników
Angelika Wikieł tym razem wystartował w gronie ratowników

Siedem medali przywieźli ostrołęccy ratownicy z Grand Prix Polski w Augustowie. Podopieczni Włodzimierza Janczewskiego wzięli udział w takich konkurencjach jak 200 m z przeszkodami, 50 m holowanie manekina, 100 m ratowanie kombinowane, 100 m ratownik oraz sztafety 4 x 50m z przeszkodami i 4 x 50m z pasem ratowniczym.


Pierwsze miejsce w sztafecie 4 x 50 m z przeszkodami w składzie Sylwia Szczęsna, Marlena Szymańska i Angelika Wikieł. Drugie miejsce w sztafecie 4 x 50 m z pasem ratowniczym w składzie Sylwia Szczęsna, Marlena Szymańska i Angelika Wikieł.

Manuela Wikieł zdobyła złoty medal za 200 m z przeszkodami, srebrny za 100 m ratownik, brąz 50 m holowanie manekina, 100 m ratowanie kombinowane. Manuela Wikeł otrzymała również puchar za drugie miejsce w kat. open.
 
Adam Janczewski wywalczył brąz na 50 m holowanie manekina. Sztafeta 4 x 50 m zajęła czwarte miejsce w wyścigu z przeszkodami w składzie: Rafał Grzybowski, Kacper Wróblewski i Adam Janczewski. Sztafeta 4 x 50 m zajęła piąte miejsce z pasem ratowniczym w składzie: Rafał Grzybowski, Kacper Wróblewski i Adam Janczewski. Czwarte miejsce wywalczyła Angelika Wikeł w konkurencji ratowanie manekina.

W kategorii juniorów piąte miejsce zajął Paweł Szurnowski w ratowaniu manekina i szóste miejsce w ratowaniu kombinowanym. W zawodach startowałi też Rafał Gumowski, Łukasz Rubny i Dominik Grzybowski.
Odsłon: 3955
Komentarzy: 4
11:59, 14.10.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Wróbelki @ 10:23, 15.10.2011r. IP: *.*.108.89

Brawo Wikiełki !!!

michlinalpin @ 13:57, 15.10.2011r. IP: *.*.125.25

Super!!! Gratuluje Wszystkim Zawodnikom

gość @ 22:23, 15.10.2011r. IP: *.*.111.191

Super wyniki? Czasy słabe, a medale tylko dlatego że bylo mało zawodników. 2 miejsce na 2 sztafety? poza tym coś mi się zdaje że nie wszystkie zawodniczki z drużyny są z ostrołęki...

diego @ 14:36, 16.10.2011r. IP: *.*.125.25

Brawo!!! Super czasy, super ekipa z Ostrołęckie WOPR-u pokazala klase Super!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo