« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zagłosuj na Joannę Banach w specjalnym plebiscycie!

Joanna Banach z Tatar bierze udział w konkursie o tytuł najlepszego sportowca. Teraz wszystko zależy od internautów, którzy posiadają konto na stronie facebook.pl. Konkurs organizowany jest dla beneficjentów II edycji programu edukacyjnego pn. Akademia Talentów Dalkii, którego celem jest przybliżenie młodym sportowcom świata mediów i biznesu.


Uczestnik konkursu, który uzyska największą liczbę głosów zdobędzie tytuł najlepszego sportowca. Głosować można codziennie do 31 października.

Joanna Banach mieszka w Tatarach w gminie Kadzidło. Ta młoda i utalentowana lekkoatletka studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na swoim koncie ma m.in. trzy złote medale Mistrzostw Polski Juniorów w biegu na 400 metrów z przeszkodami, zdobyła także 8 miejsce podczas tegorocznych Mistrzostw Europy Juniorów.

Głosuj na Joannę Banach TUTAJ!

Odsłon: 2647
Komentarzy: 5
10:49, 19.10.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

= @ 11:48, 19.10.2011r. IP: *.*.146.77

Ostrołęczanie powinni promować swoich sportowców (np. Płaszczyńską), a nie warszawskich.

tosia @ 10:27, 20.10.2011r. IP: *.*.164.184

A Asia skąd jest?
Przecież jest rodowitą kurpianką, pochodzi spod Kadzidła i gdziekolwiek jest zawsze podkreśla swoje pochodzenie.
Nawet wójt gminy ufundował jej niejednokrotnie nagrodę.
A to, że w Ostrołęce nikt się nią nie zainteresował i nie chciał sponsorować to nie jej wina.
Nadal szuka sponsora więc możesz się wykazać i do dzieła.

do_tosia @ 14:42, 20.10.2011r. IP: *.*.229.183

wićc tosia mogłabyś jej das grosza na sponsoring

tosia @ 10:21, 21.10.2011r. IP: *.*.164.184

A skąd wiesz, że nie dałam?

dodo @ 15:51, 21.10.2011r. IP: *.*.37.59

ja tam trzymam kciuki za Aśkę i życzę jej jak najlepiej i dalszych sukcesów a poza tym fajnie że ktoś podkreśla swoje pochodzenie bo nie zawsze jest tak że młodzi jak idą do wielkiego miasta to się przyznają że pochodzą z malej miejscowości

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo