« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

V Bieg AG bez limitu czyli "Dobry Bieg"

Dziesiątki wolontariuszy, setka uczestników, hojni sponsorzy to powód do wielkiej satysfakcji po organizacji wielkiej imprezy biegowej, która odbyła się w Rzekuniu 16 października 2011 r. Z okazji zakończenia sezonu chcemy podziękować wszystkim, którzy przyłożyli swoją rękę do organizacji i rozwoju imprez biegowych w gminie Rzekuń.


Wiemy, że czasami stoicie w cieniu, ale bez Was nie poradzilibyśmy sobie z organizacją tak dużych imprez. Oddajecie nam swoje zamiłowanie do sportu, poświęcacie wolny czas, pracujecie dla dobra Organizatora i właśnie za to chcemy Wam serdecznie podziękować.

Jesteście wyjątkowymi ludźmi, z którymi miło pracować. Bez Was, tak jak bez zawodników, nie byłoby tego biegu. Organizator bez wsparcia finansowego nigdy nie zostanie "dobrym organizatorem"... a w naszym przypadku dzięki hojności Urzędu Gminy w Rzekuniu w osobach Pana Wójta Gminy Stanisława Godziny oraz Pana Przewodniczącego Rady Edwarda Gryczki "V bieg AG bez limitu Ostrołęka i okolice" w ocenie większości zawodników wypadł znakomicie.

Dla przybliżenia atmosfery jaka panowała na biegu wypada przytoczyć kilka komentarzy zawodników, którzy uczestniczyli w naszej imprezie:

 

RYSZARD - "Witam serdecznie - pragnę podziękować wszystkim którzy przyczynili się to tego że "V Bieg AG bez limitu" zakończył się tak wielkim sukcesem . Wszystko było dopięte do ostatniego guzika - brawo brawo i jeszcze raz brawo dla organizatora pomysłodawcy . I sponsorów .Taki bieg na długo pozostanie w pamięci wszystkich którzy w nim wystartowali . Jestem o tym przekonany:) Mam nadzieje że za rok znowu będziemy się wszyscy świetnie bawić i to w jeszcze większym gronie . Z poszanowaniem Rysiek." "Część artystyczna poprzedzająca ceremonię wręczania nagród była strzałem w dziesiątkę. Piękne dziewczyny, zdolne i do tego świetnie zaśpiewały. Naprawdę chciało się słuchać:)"


JACEK - "Biegacz usatysfakcjonowany ;-) Mieliśmy dziś wielką przyjemność brać udział w bardzo fajnej imprezie /Rzekuń/. Atmosfera, organizacja, frekwencja, mooooc nagród, dobry termin. Szybka płaska trasa, choć nieco dłuższa niż obiecane 10km, to jednak nie miało dziś większego znaczenia. Dzięki za miło spędzony czas i włożony wysiłek oraz entuzjazm w organizację zawodów :-)"


KAMIL - "Rewelacja w Rzekuniu.. :) Kapitalna impreza..!!! Szukam na siłę jakichkolwiek "usterek" ale nie da się..! Ch****a, nie da się..! :) Świetna atmosfera, pogoda jak na zamówienie, grochówka pyszna, występy dziewczyn, medale dla wszystkich (a jednak), woda na trasie (rzadko to się zdarza o takiej porze w biegach na 10 km), trasa idealna do życiówek itd. Może tylko atestu brakuje ale to nic nie zmieni w mojej opinii o biegu. Jestem szczęśliwy, że w moich stronach powstał taki bieg. Nie ominę już żadnego biegu AG bez limitu Dziękuję serdecznie organizatorom..!" ... i wiele innych.

Sponsorzy to miłośnicy sportu, którzy znają potrzeby sportowców i dzięki Nim każdy zawodnik otrzymuje fajną niespodziankę za trud włożony podczas pokonywania trasy. Chcemy bardzo serdecznie podziękować firmom oraz ich przedstawicielom za wsparcie: Agro-Metal-Jacek Dmochowski, BestOffice-Jarosław Jakubiak, Centrum-Wiesław Sacharski, BGŻ S.A.-Ewa Kaczorowska, IZBUD-Józef Liberacki, Kasa Stefczyka-Paweł Maciejewski, Kwadrans-Emilia Choromańska, MG SPORT-Grzegorz Kaczorowski, MojaOstroleka.pl-Krzysztof Chojnowski, PLAY-Filip Wasiński, Strauss Cafe-Jacek Kołakowski.

Wolontariusze, bez których nie odbywa się żadna impreza. To osoby o dobrych sercach i uśmiechniętych twarzach. Nasz wolontariat to aż 56 osób: Theoni Anastassopoulou, Andrzej Bednarczyk OSP w Rzekuniu, Adrian Biedka, Agnieszka
Biedka, Łukasz Bona, Jacek Czaplicki, Łukasz Dąbrowski OSP w Rzekuniu, Łukasz Dębek, Przemysław Dudziak, Bogumiła
Dzwonkowska, Zenon Dzwonkowski, Stanisław Florczykowski OSP w Rzekuniu, Mateusz Frydrych OSP w Rzekuniu, Wiesław
Frydrych OSP w Rzekuniu, Anita Gawryś wokal, Marta Gniazdowska wokal, Zygmunt Grzymała OSP w Rzekuniu, Robert Guz,
Jerzy Jabłonowski, Marek Jaskólski, Janusz Jaśkiewicz MOSiR w Ostrołęce, Małgorzata Karczewska, Antoni Karczewski, Olga Kołakowska „Filip”, Izabela Kraska, Danuta Kupis, Agnieszka Majewska Gimnazjum w Rzekuniu, Leszek Małkowski, Mateusz Nadrowski OSP w Rzekuniu, Stanisław Napiórkowski OSP w Rzekuniu, Piotr Niziołek OSP w Rzekuniu, Elżbieta Olkowska, Magdalena Olkowska, Paulina Olkowska, Marek Olkowski, Klaudia Pianko wokal, Bartosz Pliszka, Klaudia Przeradzka wokal, Agnieszka Saj, Danuta Saj, Michał Saj, Anna Siemiątkowska, Sabina Sienkiewicz MOSiR w Ostrołęce, Łukasz Szczepanek OSP w Rzekuniu, Damian Świerdzewski, Michał Tyszka OSP w Rzekuniu, Alina Wysocka, Mateusz Zając OSP w Rzekuniu, Magdalena Zalewska, Małgorzata Zalewska, Bogdan Zalewski, Anna Zarzycka, Justyna Zarzycka, Ola Zaurska, Małgorzata Żebrowska, Krzysztof Żebrowski oraz Panie z Gimnazjum w Rzekuniu, które po nas posprzątały :)

Kolejnym bardzo istotnym elementem była lokalizacja imprezy, zabezpieczenie oraz specjalistyczna pomoc techniczna. Z tego miejsca dziękujemy Pani Bożenie Jaskólskiej Dyrektor Gimnazjum w Rzekuniu za udostępnienie obiektu Szkoły, Panu Komendantowi OSP w Rzekuniu Wiesławowi Frydrychowi za zabezpieczenie trasy oraz Pani Sabinie Sienkiewicz i Januszowi
Jaśkiewicz z MOSiR w Ostrołęce za pomiar czasu. Dziękujemy Wam Nasi Drodzy! To był dobry BIEG.

ORGANIZATORZY
Robert Biedka
Marek Karczewski
Mariusz Kubeł
Paweł Maciejewski
Sławomir Saj
Norbert Siemiątkowski

Odsłon: 8772
Komentarzy: 0
10:56, 20.10.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo