« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Emocjonujący sportowy weekend przed nami!

Bardzo ciekawy weekend sportowy przed kibicami różnych dyscyplin sportowych w naszym mieście. Najwięcej emocji wzbudza oczywiście spotkanie naszych siatkarzy, którzy po trzech kolejkach są liderem rozgrwyek I ligi. Tym razem Pekpol przed własną publicznością podejmować będzie beniaminka Cuprum Mundo Lubin.


Z beniaminkiem z Lublina zagrają za to siatkarki Nike, które mają na koncie w czterech meczach zdobyte jedynie trzy punkty. Jeszcze gorzej na razie wypadał zespół z Lublina, który w dotychczasowych konfrontacjach nie potrafił urwać rywalom nie tylko punktu, ale nawet jednego seta. W efekcie to podopieczne trenerów Roberta Kupisza i Tomasza Kordowskiego są zdecydowanym faworytem tej konfrontacji.

Wyjazdowe mecze mają przed sobą z kolei szczypiorniści ostrołęckiej Trójki oraz piłkarze trzecioligowej Narwi. U siebie zagrają za to Rzekunianka Rzekuń, Tęcza JBB Łyse, Korona HiD Ostrołęka, KS CK Troszyn. Ligowy sezon rozpoczną u siebie kadetki ostrołęckiej Unii Basket i młodzicy Olimpu, którzy przystąpią po awansie do rozgrywek I ligi.

I liga siatkówki mężczyzn
Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin, sobota, 22 października - godz. 18.30, hala im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

II liga siatkówki kobiet
Eko Energia Nike Ostrołęka – UKS Sobieski 46 Lublin - sobota, 22 października - godz. 16.00, hala im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

II liga piłki ręcznej
AZS Politechnika II Radom - UMKS Trójka Ostrołęka, sobota, 22 października - godz. 12.00.

I liga siatkówki młodzików
I turniej ligowy z udziałem: Olimp Ostrołęka (gospodarz), Wicher Trójka Kobyłka, MOS Wola Warszawa, KS Metro Warszawa, KS Plas Warszawa, RCS Radom. Mecze w sobotę i niedzielę od 10.00 w hali Gim. nr 1.

Mazowiecka liga kadetek (koszykówka)
MUKS Unia Basket Ostrołęka - OSiR Sokołów Podlaski, sobota, 22 października, godz. 13.00, hala ZS nr 5 przy ulicy Berliga.

III liga łódzko-mazowiecka (piłka nożna)
Zawisza Rzgów - Narew Ostrołęka, sobota, 22 października, godz. 14.30

Liga okręgowa (piłka nożna)
Rzekunianka Rzekuń - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, sobota, 22 października, godz. 13.00 - boisko przy ulicy Miłej.
Tęcza JBB Łyse - Makowianka Maków Mazowiecki, niedziela, 23 października, godz. 14.00, stadion przy ulicy Topolowej.
Korona HiD Ostrołęka - Żbik Nasielsk, sobota, 22 października, godz. 15.00, sztuczne boisko przy ulicy Witosa.
KS CK Troszyn - Orzeł Sypniewo, niedziela, 23 października, godz. 15.00, stadion w Troszynie.

A klasa, grupa Ciechanów-Ostrołęka (piłka nożna)
Bartnik Myszyniec - Kurpik Kadzidło, niedziela, 23 października, godz. 14.00, stadion w Myszyńcu.

Odsłon: 2647
Komentarzy: 2
11:17, 21.10.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Stypendia sportowe z miasta. Dla kogo?

Stypendia sportowe z miasta. Dla kogo?

Do 28 lutego można składać wnioski o stypendium sportowe od prezydenta Ostrołęki. Przepisy odnośnie wypłaty świadczeń uległy diametralnym zmianom. Łączna pula na 2020 rok to 100 tysięcy złotych. Kto może starać się o stypendium sportowe z miasta?

Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi (zdjęcia)

Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi (zdjęcia)

Aktywne ferie ze Stowarzyszeniem "Projekt Radomir" to kolejne sportowe zmagania. W hali sportowej w Obierwi rywalizowano tym razem w wieloboju atletycznym. Do zawodów zgłosiło się trzydziestu młodych zawodników z Obierwi, Aleksandrowa, Chudka, Kadzidła i Ostrołęki.

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Sześć drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla dzieci z roczników 2008 i młodszych w hali sportowej w Obierwi. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się drużyna Giganci Wydmusy.

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

W drugim tygodniu ferii zimowych młodzi mieszkańcy miasta będą mogli ponownie skorzystać m.in. z obiektów sportowych Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zaplanowano wiele ciekawych zajęć.

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

» Wasze komentarze

Ręcznik @ 14:29, 22.10.2011r. IP: *.*.151.253

Trójka wygrywa w Radomiu 28:27!

:)) @ 17:44, 22.10.2011r. IP: *.*.136.116

Rzekun wygral 4:1

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo