Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Pekpol wygrał za trzy punkty! Niesamowity czwarty set (zdjęcia)

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi, tym razem przed własną publicznością pokonując Cuprum Mundo Lubin 3:1. Podopieczni Andrzeja Dudźca i Lucjana Łomacza rozegrali dobre zawody oddając rywalom jedynie trzeciego seta.

Najwięcej emocji wzbudziła czwarta partia meczu wygrana przez gospodarzy na przewagi 29:27. W tym secie Pekpol przegrywał już 9:15 i potrafił odrobić straty w końcówce seta i wygrać. W efekcie zdobył komplet punktów i zachował pozycję lidera rozgrywek.

MVP spotkania został wybrany środkowy Pekpolu Mateusz Sacharewicz.

Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin 3:1 (25:16, 25:23, 22:25, 29:27)
Pekpol: G. Pietkiewicz, Żyliński, Stańczuk, Sacharewicz, P. Pietkiewicz, Jacyszyn, Mihułka (l) oraz Rutecki, Woroniecki, Szczygielski, Stanisławajtys.

Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin 3:1 (22.10.2011)

Odsłon: 3248
Komentarzy: 17
20:32, 22.10.2011r.

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Siatkarze reprezentacji Polski mają przed sobą zgrupowanie w Spale, które zostanie przeprowadzone w dniach 1-13 czerwca. W drużynie znalazł się ostrołęczanin Grzegorz Łomacz, który po dobrym sezonie powalczy o miejsce w ścisłej kadrze biało-czerwonych.

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

martin @ 22:30, 22.10.2011r. IP: *.*.164.161

zajebista drużyna tak trzymać to będzie plusliga

Kurpik @ 22:31, 22.10.2011r. IP: *.*.167.217

Brawo siatkarze Pekpolu. Brawo trenerzy. Oby tak dalej.

SkoczQ @ 22:53, 22.10.2011r. IP: *.*.136.175

Pamiętacie może jakie nuty leciały w 3 albo początek 4 seta ? Chodzi mi o taką starą piosenkę, kiedyś leciała w radiu, na początku bez podkładu, później wchodzi podkład, nie mogę jej znaleźćProszę o pomoc ;)

joł @ 22:59, 22.10.2011r. IP: *.*.141.122

KOwal na 33

jakobss @ 00:03, 23.10.2011r. IP: *.*.136.33

na 47 zdjeciu Szczygieł chyba odwrotnie założył bluze ;d

ak @ 08:43, 23.10.2011r. IP: *.*.164.176

na jeden blok wszedł jeszcze Stanisławajtis;-)

Alien @ 10:18, 23.10.2011r. IP: *.*.28.132

Niestety plusliga zamknięta

ak @ 11:29, 23.10.2011r. IP: *.*.164.176

Uważam że poza I-szym setem zagraliśmy słaby mecz. Wynik nie odzwierciedla tego że właściwie nie powinniśmy zdobyć 3 pkt.Sędziowie byli pierwszoplanowymi postaciami meczu mylili się wielokrotnie głownie na niekorzyść Pekpolu ale przy stanie 24;23 w IV secie Pani sędzina pomyliła się na naszą korzyść i Pekpol to wykorzystał. Pierwszy set zagrany super a dalej słab. Gdy graliśmy zagrywką agresywną było ok . Floty nic nie dawały a zwłaszcza floty w out ;-)

do ak @ 11:31, 23.10.2011r. IP: *.*.149.239

opanuja sie czlowieku co ty piszesz???? dla ciebie moze lepiej zeby przegrali co????? Brawo Pekpol!!!!! jedyny w mieście klub który reprezentuje jakis poziom i sportowy i po za sportowy!

ak @ 11:53, 23.10.2011r. IP: *.*.164.176

nikt nie pisze że lepiej byłoby przegrać piszę tylko o braku kompetencji sędziów i naszym szczęściu , trzeba na pewne sprawy spojrzeć obiektywnie. Obiektywnie nie zagraliśmy dobrego meczu a Lubin zagrał jeszcze słabiej . jak zgrali dokładniej i ostrzejszą zagrywką mieliśmy problemy w przyjęciu a co za tym idzie i na siatce. Punkty są ważne ale fajnie byłoby żeby chłopcy grali jak w pierwszym secie tego meczu

ciemnowidz @ 12:29, 23.10.2011r. IP: *.*.2.103

Nie na sie co zachwycać nad grą / poza pierwszą partią / wynik cieszy pytanie co dalej , nawet jak wygrają ligę to bez zabezpieczonego budzetu w wysokości min baniek nie ma awansu do PLS .
Ale cieszmy sie tym co mamy, jak naOstrolęka lider zaplecza ekstraklasy to i tak nie nieźle

maskopatol @ 12:32, 23.10.2011r. IP: *.*.40.150

obiektywnie to trzeba przyznać że wygraliśmy zasłużenie a nie wiem czy wiesz szanowny ak że zwycięzców się nie sądzi. Wygrali bo byli lepsi od rywala i tyle wystarczyło, są 3 pkt i jest lider. Wyżej już nie można być. Precz malkontentom ;)

do SkoczQ... muzykalny... :( @ 14:19, 23.10.2011r. IP: *.*.164.181

... sądzę, że może chodzić Ci o Stauros Jaki tu spokój. TYLKO Pekpol !!!

popieram ak @ 20:49, 23.10.2011r. IP: *.*.90.131

No w IV secie jak był wynik 23:24 dla gości to przy zagrywce zawodników z Lubina piłka wpadła w róg boiska a szanowna Pani sędzia pokazała na aut ;D

Wyuzdany Bogdan @ 22:10, 23.10.2011r. IP: *.*.249.108

nie zapominajmy że sędzina podarowała w tym secie kilka punktów gościom i gdyby nie to to nie doszłoby do takiego wyniku jak 23:24 więc przestańcie głupoty gadać. w tej sytuacji ok była nasza korzyść ale wcześniej co najmniej 3-4 pkt dla gosci były.

jol @ 10:42, 24.10.2011r. IP: *.*.133.118

W czwartym secie to akurat sędzina na korzyść gości się nie myliła gorzej było w setach 2 i 3 . Najgorszy sędzia jaki był w ostrołęce .A czwartego seta początkowo zagraliśmy po prostu słabo

kibic @ 19:03, 24.10.2011r. IP: *.*.208.42