Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

OKLA dziewiąte w II lidze wśród juniorów

Polski Związek Lekkiej Atletyki opublikował końcowe wyniki rozgrywek II Ligi Juniorów. Ostrołęki Klub Lekkiej Atletyki został sklasyfikowany na dziewiątym miejscu. Gdyby jednak zawodnicy OKLA zdobyli taką samą liczbę punktów jesienią, jak wiosną realnie ostrołęcki klub mógł ukończyć rywalizację na szóstej pozycji.

OKLA w pierwszym rzucie zdobyło 2531 punktów i był to najlepszy wynik w dotychczasowych startach, niestety ze względu na kontuzje i choroby zawodników na jesieni do rywalizacji przystąpił niepełny zespół, który stać było jedynie na 2153 punkty.

2294

Indywidualnie najwięcej punktów dla OKLA Ostrołęka zdobyli (wynik rzeczywisty przeliczany jest na punkty):

Kordel otarła się o podium

W Kamionie niedaleko Sochaczewa odbyły się finały wojewódzkie Szkolnych Igrzysk Sportowych w biegach przełajowych. Startowały w nich zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka, które w tych zawodach reprezentowały swoje szkoły.

Magdalena Bokun podjęła ważną decyzję (zdjęcia)

27-latka jest jedną z najlepszych zawodniczek w skoku w dal. Magdalena Bokun obecnie reprezentuje barwy AZS-u AWF Katowice. W momencie zakończenia sezonu halowego zakończyła współpracę z Robertem Nazarkiewiczem.

Szybka Martyna Budziłek. Ale rekord!

W minioną sobotę w Ustce odbyły się mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 m. W zmaganiach kobiet wystąpiła zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Martyna Budziłek zaprezentowała się ze znakomitej strony.

Dąbrowski spełnionym sportowcem

Kolejny sukces 34-latka rodem z Borawego. Mieszkaniec Rzekunia wraz z kolegami zdobył drużynowe mistrzostwo Polski podczas zmagań na 10 000 m, które odbyły się w Ustce. To 20 medal w karierze Przemysława Dąbrowskiego.

Ola na kadrze. Trenuje w Spale

Utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka przygotowuje się do sezonu. Aleksandra Dobkowska przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej skoku wzyż.