« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

V Międzynarodowy Mecz "Złota Jesień 2011" (zdjęcia)

Na zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu z Bielska Podlaskiego pływacy UŚKS Ostrołęka wzięli udział w V Międzynarodowym Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych z Litwy, Białorusi, Ukrainy i Polski. Podopieczni Włodzimierza Janczewskiego dzielnie stanęli do walki z sąsiadami zarówno z Podlasia jak wschodniej granicy.


Z poprawionymi czasami życiowymi wrócili: Żaklina Wikieł – 3 złote medale na 50m delfinem, 50 i 100m klasykiem,
Karol Bojarski 2x złoto 50 i 100 m dowolnym oraz V – 50 m delfinem. Na pograniczu swoich życiówek popłynęli Angelika Wikieł i Maciej Kwiatkowski. Angelika przywiozła 2 złote medale 50 i 100 m klasykiem zdecydowanie dominując w tym stylu z pływaczkami
starszymi oraz srebro na 50m delfinem.

 

Również na pograniczu swoich najlepszych wyników popłynął Maciek Kwiatkowski, który był 2 x V i 1 x VI odpowiednio 50 i 100m klasykiem i 50m delfinem. Wyniki uzyskane na zawodach są bardzo optymistyczne i dobrze rokują na rozpoczynający się sezon.

 

V Międzynarodowy Mecz "Złota Jesień 2011" (29.10.2011)

V Międzynarodowy Mecz "Złota Jesień 2011" (29.10.2011)

Odsłon: 2692
Komentarzy: 3
18:40, 03.11.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

yeaaah @ 19:31, 03.11.2011r. IP: *.*.251.166

When will be photos available?

Aneta @ 09:55, 04.11.2011r. IP: *.*.83.69

Gratulacje ! I prosimy o więcej.

Anonimowa @ 19:53, 02.04.2012r. IP: *.*.53.8

Brawo Karol !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo