« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy startowali w Grand Prix Polski (zdjęcia)

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w sobotę, 5 listopada wystartowali w zawodach Grand Prix Polski w Żyrardowie, które były ostatnią imprezą w tym sezonie. W zawodach wzięło udział 99 zawodniczek i zawodników reprezentujących 15 klubów z całej Polski.


WOPR – OS reprezentowali: Magdalena Bobrowska, Aleksandra Milewska, Zuzanna Piersa, Kinga Nakielska, Jakub Mierzejewski.
Najlepiej z reprezentantów Ostrołęki wypadła Magdalena Bobrowska, która dwukrotnie stawała na podium, zdobywając dwa brązowe medale w konkurencjach : 50 m ratowanie manekina oraz 100 m kombinowane. Z bardzo dobrej strony pokazała się również Kinga Nakielska (rocznik 1998) oraz Jakub Mierzejewski (rocznik 1999), dla których zawody te były pierwszym w życiu startem w dyscyplinie sportowego ratownictwa wodnego.

 

Również starty naszych pozostałych reprezentantów należy uznać za udane, ponieważ czasy przez nich uzyskane w poszczególnych konkurencjach są najlepsze w ich dotychczasowej karierze. Prezes „WOPR-OS” Ostrołęka Dariusz Małkowski, który jest jednocześnie trenerem naszych zawodników serdecznie zaprasza młodzież w wieku 12-14 lat na zajęcia sekcji sportowej ratownictwa wodnego.

 

Ponadto już w najbliższym czasie odbędzie się kurs na stopień młodszego ratownika WOPR i ratownika WOPR. Szczegółowe informacje Tel. 604093280, e-mail

 

Finałowa runda Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym (05.11.2011)Zobacz zdjęcia!

Finałowa runda Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym (05.11.2011)

Odsłon: 2941
Komentarzy: 1
18:55, 09.11.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

prawdziwy pływak @ 10:37, 14.11.2011r. IP: *.*.70.171

brawo magda tak trzymaj, na podium i do kadry polski na siłę nie biorą

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo