« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy startowali w Grand Prix Polski (zdjęcia)

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w sobotę, 5 listopada wystartowali w zawodach Grand Prix Polski w Żyrardowie, które były ostatnią imprezą w tym sezonie. W zawodach wzięło udział 99 zawodniczek i zawodników reprezentujących 15 klubów z całej Polski.


WOPR – OS reprezentowali: Magdalena Bobrowska, Aleksandra Milewska, Zuzanna Piersa, Kinga Nakielska, Jakub Mierzejewski.
Najlepiej z reprezentantów Ostrołęki wypadła Magdalena Bobrowska, która dwukrotnie stawała na podium, zdobywając dwa brązowe medale w konkurencjach : 50 m ratowanie manekina oraz 100 m kombinowane. Z bardzo dobrej strony pokazała się również Kinga Nakielska (rocznik 1998) oraz Jakub Mierzejewski (rocznik 1999), dla których zawody te były pierwszym w życiu startem w dyscyplinie sportowego ratownictwa wodnego.

 

Również starty naszych pozostałych reprezentantów należy uznać za udane, ponieważ czasy przez nich uzyskane w poszczególnych konkurencjach są najlepsze w ich dotychczasowej karierze. Prezes „WOPR-OS” Ostrołęka Dariusz Małkowski, który jest jednocześnie trenerem naszych zawodników serdecznie zaprasza młodzież w wieku 12-14 lat na zajęcia sekcji sportowej ratownictwa wodnego.

 

Ponadto już w najbliższym czasie odbędzie się kurs na stopień młodszego ratownika WOPR i ratownika WOPR. Szczegółowe informacje Tel. 604093280, e-mail

 

Finałowa runda Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym (05.11.2011)Zobacz zdjęcia!

Finałowa runda Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym (05.11.2011)

Odsłon: 2861
Komentarzy: 1
18:55, 09.11.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Stypendia sportowe z miasta. Dla kogo?

Stypendia sportowe z miasta. Dla kogo?

Do 28 lutego można składać wnioski o stypendium sportowe od prezydenta Ostrołęki. Przepisy odnośnie wypłaty świadczeń uległy diametralnym zmianom. Łączna pula na 2020 rok to 100 tysięcy złotych. Kto może starać się o stypendium sportowe z miasta?

Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi (zdjęcia)

Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi (zdjęcia)

Aktywne ferie ze Stowarzyszeniem "Projekt Radomir" to kolejne sportowe zmagania. W hali sportowej w Obierwi rywalizowano tym razem w wieloboju atletycznym. Do zawodów zgłosiło się trzydziestu młodych zawodników z Obierwi, Aleksandrowa, Chudka, Kadzidła i Ostrołęki.

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Sześć drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla dzieci z roczników 2008 i młodszych w hali sportowej w Obierwi. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się drużyna Giganci Wydmusy.

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

W drugim tygodniu ferii zimowych młodzi mieszkańcy miasta będą mogli ponownie skorzystać m.in. z obiektów sportowych Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zaplanowano wiele ciekawych zajęć.

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

» Wasze komentarze

prawdziwy pływak @ 10:37, 14.11.2011r. IP: *.*.70.171

brawo magda tak trzymaj, na podium i do kadry polski na siłę nie biorą

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo