« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukcesy pływaków UŚKS na mityngu w Giżycku (zdjęcia)

Po raz VII już na giżyckiej pływalni Medyk rozegrano zawody pływackie, w których wzięło udział 490 zawodników z większości Polski. Gdynia, Ełk, Poznań, Toruń, Katowice, Wrocław – to tylko nieliczne odleglejsze miasta, z których przybyły liczne grupy zawodników.


Nasze miasto Ostrołęka reprezentowało szóstka zawodników: Angelika Wikieł, Zaklina Wikieł, Martyna Choromańska, Paweł Szulerecki, Karol Bojarski i Maciej Kwiatkowski. Medale zdobywali: Angelika Wikieł (kat. wiekowa 97-98): 3 x I miejsce 50, 100, 200m stylem klasycznym, Żaklina Wikieł (00) 3 x I miejsce 50, 100, 200m style klasycznym, II – 100m zmiennym, Paweł Szulerecki (95 i starsi) II – 50m stylem grzbietowym, III – 100m grzbietem, IV – 50 stylem motylkowym, VII – 50m styelm
dowolnym.

 

Poza podium uplasowali się Karol Bojarski (99), Martyna Choromańska (00) i Maciej Kwiatkowski (00). Ponadto w klasyfikacji generalnej za 3 najlepsze wyniki na I miejscu uplasowała się Żaklina Wikieł zaś na II miejscu Angelika Wikieł zdobywając pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe.

Zobacz zdjęcia:
VII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka (13.11.2011)

Odsłon: 4936
Komentarzy: 2
17:05, 15.11.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Mati @ 10:21, 16.11.2011r. IP: *.*.65.250

Gratulacje Andzia i Żaki !!! Nikt tak nie reklamuje naszego miasta Ostrołęki jak Wikiełki !!! Jakieś stypendium by się przydało dla Siostrzyczek panie Kotowski! Duma Ostrołęki Siostry Wikiełki!!!

xxxxx @ 16:32, 16.11.2011r. IP: *.*.160.18

Kotowski już miał dla \Wikiełek\ przygotowane pieniążki w reklamówce tylko mu ją zwinęli. Brawo dziewczyny, jesteście nasze złotka.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo