« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukcesy pływaków UŚKS na mityngu w Giżycku (zdjęcia)

Po raz VII już na giżyckiej pływalni Medyk rozegrano zawody pływackie, w których wzięło udział 490 zawodników z większości Polski. Gdynia, Ełk, Poznań, Toruń, Katowice, Wrocław – to tylko nieliczne odleglejsze miasta, z których przybyły liczne grupy zawodników.


Nasze miasto Ostrołęka reprezentowało szóstka zawodników: Angelika Wikieł, Zaklina Wikieł, Martyna Choromańska, Paweł Szulerecki, Karol Bojarski i Maciej Kwiatkowski. Medale zdobywali: Angelika Wikieł (kat. wiekowa 97-98): 3 x I miejsce 50, 100, 200m stylem klasycznym, Żaklina Wikieł (00) 3 x I miejsce 50, 100, 200m style klasycznym, II – 100m zmiennym, Paweł Szulerecki (95 i starsi) II – 50m stylem grzbietowym, III – 100m grzbietem, IV – 50 stylem motylkowym, VII – 50m styelm
dowolnym.

 

Poza podium uplasowali się Karol Bojarski (99), Martyna Choromańska (00) i Maciej Kwiatkowski (00). Ponadto w klasyfikacji generalnej za 3 najlepsze wyniki na I miejscu uplasowała się Żaklina Wikieł zaś na II miejscu Angelika Wikieł zdobywając pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe.

Zobacz zdjęcia:
VII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka (13.11.2011)

Odsłon: 4982
Komentarzy: 2
17:05, 15.11.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Mati @ 10:21, 16.11.2011r. IP: *.*.65.250

Gratulacje Andzia i Żaki !!! Nikt tak nie reklamuje naszego miasta Ostrołęki jak Wikiełki !!! Jakieś stypendium by się przydało dla Siostrzyczek panie Kotowski! Duma Ostrołęki Siostry Wikiełki!!!

xxxxx @ 16:32, 16.11.2011r. IP: *.*.160.18

Kotowski już miał dla \Wikiełek\ przygotowane pieniążki w reklamówce tylko mu ją zwinęli. Brawo dziewczyny, jesteście nasze złotka.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo