Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Dwa złota i brąz dla Victorii oraz tytuł najlepszej drużyny w kraju (zdjęcia, wideo pełnych walk)

Bardzo udany występ zaliczyli bokserzy ostrołęckiej Victorii w finałowych zawodach Pucharu Polski Juniorów rozegranych w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Trójka podopiecznych trenera Mieczysława Mierzejewskiego stanęła na podium rywalizacji. Największą niespodzianką był złoty medal w kat. 60 kg Pawła Żarnocha.

Nasz najmniej utytułowany z juniorów bokser świetnie przebrnął przez walkę ćwierćfinałową i półfinałową, a w finale pokonał po bardzo dobre walce Damiana Nowaka (Ring Busko Zdrój). Równie dobrze wypadł Przemysław Zyśk w kat. 64 kg. Boksujący w finale z kontuzją prawej dłoni zawodnik pokonał jednogłośnie na punkty Damiana Faleckiego z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

O sporym niedosycie może mówić z kolei Marek Pietruczuk w kat. 56 kg, który trafił w półfinale na najwyższej rozstawionego w imprezie Sylwestra Kozłowskiego i przegrał 1:2. W efekcie musiał zadowolić się brązowym medalem. Drużynowo UMKS Victoria Ostrołęka została najlepszym klubem w Pucharze Polski Juniorów.

Puchar Polski Juniorów w Boksie (walki finałowe, 20.11.2011)

Paweł Żarnoch (Victoria Ostrołęka) - Damian Nowak (Ring Busko Zdrój)

Przemysław Zyśk (Victoria Ostrołęka) - Damian Falecki (KSZO Ostrowiec)

Odsłon: 4317
Komentarzy: 13
15:07, 20.11.2011r.

Ćwiczyli pod okiem naszego mistrza. Zyśk pokazał tajniki boksu (zdjęcia)

Hala sportowo-widowiskowa im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce zamieniła się w ring. Chętni i to za darmo mogli wziąć udział w treningu z Przemysławem Zyśkiem, który ma 19 zwycięstw i dwie porażki w zawodowej karierze bokserskiej.

Darmowy trening z Zyśkiem? Proszę bardzo (wideo)

31-letni bokser zaprasza. Przemysław Zyśk jest doświadczonym zawodnikiem. Na koncie ma 19 zwycięstw oraz dwie porażki. W ostatnim pojedynku w Operze i Filharmonii w Białymstoku na punkty pokonał Kamila Urbańskiego.

No Przemku. Duży test przed Tobą

20 kwietnia we Wrocławiu. Będzie się działo. Będzie grubo. Po raz kolejny w ringu zobaczymy Przemysława Zyśka. Przed "Ostrołęckim Taranem" duże wyzwanie. Rywalem będzie zawodnik, który jeszcze ani razu nie przegrał!

Król Karol wchodzi do ringu!

Już oficjalnie! 20 kwietnia kolejną walkę w Strike. Jakiś czas temu Karol Łasiewicki został zwycięzcą I turnieju czteroosobowego na Strike King 1. Wówczas pokonał Filipa Miszczaka, a w najważniejszym starciu gali w Kopani Soli Wieliczka okazał się lepszy od Łukasza Bartnika.

Ludwiczak szkoli najlepszych. Piersa mistrzem! Orzoł ma brąz! (zdjęcia)

Pracowity weekend mają za sobą przedstawiciele Ostrołęka Fight Academy. Podopieczni Arkadiusza Ludwiczaka mierzyli się w Mistrzostwach Polski Full Contact w Płocku. Marcel Piersa został mistrzem w kat. 67 kg wśród juniorów. Szymon Orzoł wywalczył brąz w grupie seniorów do 75 kg.  Mistrzostwa Polski Full Contact w Płocku zgromadziły 319 zawodników z 69 klubów z całej Polski.

hy @ 16:45, 20.11.2011r. IP: *.*.134.247

po co oni sie drą jak ma boksować skoro on nic nie słyszy

do hy @ 17:17, 20.11.2011r. IP: *.*.164.176

Od kiedy boksuje sie na słuch ? A te darcie daje dużo

wogo @ 19:20, 20.11.2011r. IP: *.*.90.131

Żarnoch bardzo wielkie zwycięstwo Mietek na pewno jest teraz z Ciebie dumny ale chociaż w pół finałach myślałem że przegrasz na punkty a Ty Zyzio bez problemu poradziłeś sobie z przeciwnikami a Markowi gratuluje z brązowego medalu i fajny miałeś dresik na dzisiejszych finałach ;D

r4r @ 20:50, 20.11.2011r. IP: *.*.134.247

a co daje takie darcie lewy , prawy cos tam ??

bokser @ 21:24, 20.11.2011r. IP: *.*.177.215

śmieszą mnie takie wypowiedzi ciemniaków którzy nie znają się na sporcie(boksie) a się wypowiadają . Takie darcie jak to mówisz to bardzo dużo daje. Jesteście śmieszni haha

soobota @ 21:49, 20.11.2011r. IP: *.*.164.190

zyzio brawo dla ciebie za to ze masz serce do walki , bo i tak z kontuzja walczyłeś! dobry chłopaak z ciebieee !

Metalówka @ 22:32, 20.11.2011r. IP: *.*.231.38

Przzeeeeeemysssłaaw !!!

gtgt @ 11:00, 21.11.2011r. IP: *.*.78.140

to powiedz może co daje takie darcie ??

i'll back @ 12:22, 21.11.2011r. IP: *.*.31.210

Takie darcie. dopinguje. Jeżeli ktoś boksuje i słyszy jak trafi a tłum szaleje na trybunach to aż się chce to powtórzyć i nie zawieść publiczności..

! @ 23:50, 21.11.2011r. IP: *.*.67.163

Ale padaka....o matko kochana...

:) @ 23:52, 21.11.2011r. IP: *.*.67.163

a kibicują sami zawodnicy:))))

ez @ 18:54, 22.11.2011r. IP: *.*.76.131

A ja jestem dumna z Was chłopaki jak cholera! Ostrołęka rulez! Śledzie na podlasiu to leszczyki! Białystok:( pozdrawia Ostrołękę:)

od a do z @ 19:04, 22.11.2011r. IP: *.*.88.127

szkoda siobura. pan mieczysław go nie rozstawił z najlepszym zawodnikiem . a innych tak. brawa chłopaki za medale. a szczególnie za złota. przydadzą się ostrołęce. Wreszcie coś się w boksie dzieje