Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Dwa złota i brąz dla Victorii oraz tytuł najlepszej drużyny w kraju (zdjęcia, wideo pełnych walk)

Bardzo udany występ zaliczyli bokserzy ostrołęckiej Victorii w finałowych zawodach Pucharu Polski Juniorów rozegranych w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Trójka podopiecznych trenera Mieczysława Mierzejewskiego stanęła na podium rywalizacji. Największą niespodzianką był złoty medal w kat. 60 kg Pawła Żarnocha.

Nasz najmniej utytułowany z juniorów bokser świetnie przebrnął przez walkę ćwierćfinałową i półfinałową, a w finale pokonał po bardzo dobre walce Damiana Nowaka (Ring Busko Zdrój). Równie dobrze wypadł Przemysław Zyśk w kat. 64 kg. Boksujący w finale z kontuzją prawej dłoni zawodnik pokonał jednogłośnie na punkty Damiana Faleckiego z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

O sporym niedosycie może mówić z kolei Marek Pietruczuk w kat. 56 kg, który trafił w półfinale na najwyższej rozstawionego w imprezie Sylwestra Kozłowskiego i przegrał 1:2. W efekcie musiał zadowolić się brązowym medalem. Drużynowo UMKS Victoria Ostrołęka została najlepszym klubem w Pucharze Polski Juniorów.

Puchar Polski Juniorów w Boksie (walki finałowe, 20.11.2011)

Paweł Żarnoch (Victoria Ostrołęka) - Damian Nowak (Ring Busko Zdrój)

Przemysław Zyśk (Victoria Ostrołęka) - Damian Falecki (KSZO Ostrowiec)

Odsłon: 4055
Komentarzy: 13
15:07, 20.11.2011r.

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Fiński wiking Tomi Silvennoinen będzie rywalem wychowanka Victorii Ostrołęka podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl. Gala odbędzie się w Arenie Suwałki już 29 sierpnia.

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

hy @ 16:45, 20.11.2011r. IP: *.*.134.247

po co oni sie drą jak ma boksować skoro on nic nie słyszy

do hy @ 17:17, 20.11.2011r. IP: *.*.164.176

Od kiedy boksuje sie na słuch ? A te darcie daje dużo

wogo @ 19:20, 20.11.2011r. IP: *.*.90.131

Żarnoch bardzo wielkie zwycięstwo Mietek na pewno jest teraz z Ciebie dumny ale chociaż w pół finałach myślałem że przegrasz na punkty a Ty Zyzio bez problemu poradziłeś sobie z przeciwnikami a Markowi gratuluje z brązowego medalu i fajny miałeś dresik na dzisiejszych finałach ;D

r4r @ 20:50, 20.11.2011r. IP: *.*.134.247

a co daje takie darcie lewy , prawy cos tam ??

bokser @ 21:24, 20.11.2011r. IP: *.*.177.215

śmieszą mnie takie wypowiedzi ciemniaków którzy nie znają się na sporcie(boksie) a się wypowiadają . Takie darcie jak to mówisz to bardzo dużo daje. Jesteście śmieszni haha

soobota @ 21:49, 20.11.2011r. IP: *.*.164.190

zyzio brawo dla ciebie za to ze masz serce do walki , bo i tak z kontuzja walczyłeś! dobry chłopaak z ciebieee !

Metalówka @ 22:32, 20.11.2011r. IP: *.*.231.38

Przzeeeeeemysssłaaw !!!

gtgt @ 11:00, 21.11.2011r. IP: *.*.78.140

to powiedz może co daje takie darcie ??

i'll back @ 12:22, 21.11.2011r. IP: *.*.31.210

Takie darcie. dopinguje. Jeżeli ktoś boksuje i słyszy jak trafi a tłum szaleje na trybunach to aż się chce to powtórzyć i nie zawieść publiczności..

! @ 23:50, 21.11.2011r. IP: *.*.67.163

Ale padaka....o matko kochana...

:) @ 23:52, 21.11.2011r. IP: *.*.67.163

a kibicują sami zawodnicy:))))

ez @ 18:54, 22.11.2011r. IP: *.*.76.131

A ja jestem dumna z Was chłopaki jak cholera! Ostrołęka rulez! Śledzie na podlasiu to leszczyki! Białystok:( pozdrawia Ostrołękę:)

od a do z @ 19:04, 22.11.2011r. IP: *.*.88.127

szkoda siobura. pan mieczysław go nie rozstawił z najlepszym zawodnikiem . a innych tak. brawa chłopaki za medale. a szczególnie za złota. przydadzą się ostrołęce. Wreszcie coś się w boksie dzieje