Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Tęcza z drugim zwycięstwem na koncie (zdjęcia)

W niedzielę koszykarki ostrołęckiej Tęczy rozegrały swój drugi mecz ligowy, tym razem na wyjeździe w Płocku. Zwycięstwo drużynie prowadzonej przez trenera Tadeusza Nalewajka przyszło dość gładko, chodź emocji nie brakowało. Już pierwsza kwarta pokazała, że to Tęcza jest lepszym zespołem.

Pierwsza wygrana kwarta różnicą 10 pkt (21:11) dała nam przewagę na kolejne, w których to dziewczynki prezentowały bardzo wyrównany poziom 25:26 , 18:18 .W czwartej kwarcie dały z siebie wszystko i podwyższyły wynik o kolejne punkty 14:11.

MUKS 21 Płock - MUKS Tęcza Ostrołęka 66:78
Punkty dla Tęczy: Nalewajk 18, Krysiak 8, Choromańska 2, Zadrożna 3, Kardaś 9, Kamińska 22 , Zalewska 2,  Kraśniewska 2, Chętnik 12, Kobus 0, Posmyk 0, Radek 0.

MUKS 21 Płock - MUKS Tęcza Ostrołęka (20.11.2011)