« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy WOPR-OS i WOPR na mistrzostwach Szczytna (zdjęcia)

W minioną sobotę w Szczytnie odbyły się mistrzostwa miasta i województwa warmińsko-mazurskiego w ratownictwie wodnym. W zawodach uczestniczyli również reprezentanci Ostrołęki z WOPR–OS: Paulina Dawid, Aleksandra Milewska, Zuzanna Piersa, Piotr Borowy, Adrian Kowalczyk, Kamil Kamiński, Michał Majewski oraz ostrołęckiego WOPR: Paweł Szulerecki, Adam Janczewski, Łukasz Równy, Kacper Wróblewski, Rafał Gumowski.


Najlepiej z zawodników WOPR – OS wypadli: Paulina Dawid (3 złote medale: na 100 m z przeszkodami, 50 m holowanie manekina i 100 m z pasem ratowniczym, srebrny medal na 25 pod wodą oraz medal brązowy w wyścigu australijskim) oraz Aleksandra Milewska (2 złote medale: na 25 m pod wodą i w wyścigu australijskim, 3 srebrne medale: 100 m z przeszkodami, 50 m holowanie manekina, 100 m z pasem ratowniczym).

 

Również dobrze zaprezentowała się Zuzanna Piersa zdobywając srebrny medal w konkurencji RKO oraz 2 brązowe medale (50 m holowanie manekina i 100 m z pasem ratowniczym). Natomiast z zawodników Ostrołęckiego WOPR udany występ odnotował Paweł Szulerecki, który zdobył złoty medal w konkurencji 25 m pod wodą, srebrny medal na 100 m z przeszkodami oraz brązowy medal w wyścigu australijskim.

Mistrzostwa Szczytna i woj. warmińsko-mazurskiego w ratownictwie wodnym (19.11)

Mistrzostwa Szczytna i woj. warmińsko-mazurskiego w ratownictwie wodnym (19.11)

Odsłon: 4372
Komentarzy: 4
21:29, 22.11.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

basia @ 12:09, 23.11.2011r. IP: *.*.125.25

co to za sukcesy wopr-osu jak nawet pucharu nie zdobyli!! heheh

łolek @ 12:37, 23.11.2011r. IP: *.*.113.75

Sukcesy wopr-osu hahaha chyba ratowniczek, których w zawodach było aż 9 z tego sześć z gimnazjum:)

zawodnik @ 14:56, 23.11.2011r. IP: *.*.113.75

warto dodać ze zawodniczki wopr-osu rywalizowały z młodszymi koleżankami które w startowały pierwszy raz w zawodach!

Kamil @ 18:08, 23.11.2011r. IP: *.*.164.162

Cwani jestescie bo nie wiecie jak to jest na takich zawodach. :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo