« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy WOPR-OS i WOPR na mistrzostwach Szczytna (zdjęcia)

W minioną sobotę w Szczytnie odbyły się mistrzostwa miasta i województwa warmińsko-mazurskiego w ratownictwie wodnym. W zawodach uczestniczyli również reprezentanci Ostrołęki z WOPR–OS: Paulina Dawid, Aleksandra Milewska, Zuzanna Piersa, Piotr Borowy, Adrian Kowalczyk, Kamil Kamiński, Michał Majewski oraz ostrołęckiego WOPR: Paweł Szulerecki, Adam Janczewski, Łukasz Równy, Kacper Wróblewski, Rafał Gumowski.


Najlepiej z zawodników WOPR – OS wypadli: Paulina Dawid (3 złote medale: na 100 m z przeszkodami, 50 m holowanie manekina i 100 m z pasem ratowniczym, srebrny medal na 25 pod wodą oraz medal brązowy w wyścigu australijskim) oraz Aleksandra Milewska (2 złote medale: na 25 m pod wodą i w wyścigu australijskim, 3 srebrne medale: 100 m z przeszkodami, 50 m holowanie manekina, 100 m z pasem ratowniczym).

 

Również dobrze zaprezentowała się Zuzanna Piersa zdobywając srebrny medal w konkurencji RKO oraz 2 brązowe medale (50 m holowanie manekina i 100 m z pasem ratowniczym). Natomiast z zawodników Ostrołęckiego WOPR udany występ odnotował Paweł Szulerecki, który zdobył złoty medal w konkurencji 25 m pod wodą, srebrny medal na 100 m z przeszkodami oraz brązowy medal w wyścigu australijskim.

Mistrzostwa Szczytna i woj. warmińsko-mazurskiego w ratownictwie wodnym (19.11)

Mistrzostwa Szczytna i woj. warmińsko-mazurskiego w ratownictwie wodnym (19.11)

Odsłon: 4321
Komentarzy: 4
21:29, 22.11.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

basia @ 12:09, 23.11.2011r. IP: *.*.125.25

co to za sukcesy wopr-osu jak nawet pucharu nie zdobyli!! heheh

łolek @ 12:37, 23.11.2011r. IP: *.*.113.75

Sukcesy wopr-osu hahaha chyba ratowniczek, których w zawodach było aż 9 z tego sześć z gimnazjum:)

zawodnik @ 14:56, 23.11.2011r. IP: *.*.113.75

warto dodać ze zawodniczki wopr-osu rywalizowały z młodszymi koleżankami które w startowały pierwszy raz w zawodach!

Kamil @ 18:08, 23.11.2011r. IP: *.*.164.162

Cwani jestescie bo nie wiecie jak to jest na takich zawodach. :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo