« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Stacja najlepsza wśród Orlików, Moja Ostrołęka piąta (zdjęcia)

Piłkarze UKS Stacja Ostrołęka prowadzeni przez trenera Marcina Grabowskiego wygrali turniej zaliczany do Ostrołęckiej Ligi Orlików rozegrany w niedzielę w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Reprezentacja naszego portalu prowadzona przez trenera Cezarego Stachowicza uplasowała się na piątej pozycji.


Tryumfatorzy imprezy pokonali w grupie UKS Diament 2:1 i Małą Narew 3:0. W meczu o pierwsze miejsce pokonali z kolei KS Albatros 4:1. Moja Ostrołęka z kolei po grupowych niepowodzeniach i porażkach z Albatrosem 1:5 i Hardcore 0:4 pokonała w meczu o piąte miejsce zespół Mała Narew 2:1. Bramki dla Mojej Ostrołęki strzelał Jacek Jemielity.

Wyniki rywalizacji, grupa A: Hardcore - Albatros 0:9, Albatros - Moja Ostrołęka 5:1, Moja Ostrołęka - Hardcore 0:5. Grupa B: Mała Narew - UKS Diament 0:2, UKS Diament - UKS Stacja 1:2, UKS Stacja - Mała Narew 3:0.

Mecz o miejsce piąte: Moja Ostrołęka - Mała Narew 2:1. Mecz o trzecie miejsce: Hardcore - UKS Diament 0:5. Finał: UKS Stacja - KS Albatros 4:1.

Końcowa klasyfikacja w roczniku 1999/2000: 1. UKS Stacja, 2. KS Albatros, 3. UKS Diament, 4. Hardcore, 5. Moja Ostrołęka, 6. Mała Narew.

 

Ostrołęcka Liga Orlików rocznik 1999/2000 (27.11.2011)

Ostrołęcka Liga Orlików rocznik 1999/2000 (27.11.2011)

Odsłon: 2343
Komentarzy: 0
16:18, 27.11.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo