Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Mazowsze najlepsze w ratownictwie wodnym (zdjęcia)

W Lublinie w miniony weekend odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym z udziałem blisko stu zawodniczek i zawodników z całego kraju. Wśród nich ostrołęczanie Magdalena Bobrowska, Aleksandra Milewska, Paweł Szulerecki oraz Dariusz Małkowski, jako szkoleniowiec reprezentacji naszego województwa.

Ostrołęczanki wywalczyły wspólnie z zawodniczkami z Mazowsza tytułu drużynowego mistrza kraju. Magdalena Bobrowska zdobyła ze swoimi koleżankami trzy złote medale (sztafety: 4 x 50 m z przeszkodami, 4 x 50 m z pasem ratowniczym, 4 x 25 m holowanie manekina), jak również odnotowując dobre starty indywidualne dające jej w klasyfikacji indywidualnej kobiet dziesiątą pozycję w kraju. Aleksandra Milewska w sztafecie 4 x 25 m holowanie manekina razem z koleżankami z zespołu zdobyła złoty medal.

Paweł Szulerecki, który w startach indywidualnych wielokrotnie poprawiał swoje osiągnięcia życiowe, a w konkurencji rzut liną razem z kolegą z zespołu zdobył brązowy medal.

III Zimowe Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym (03-04.12.2011)Zobacz zdjęcia!

III Zimowe Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym (03-04.12.2011)