« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mazowsze najlepsze w ratownictwie wodnym (zdjęcia)

W Lublinie w miniony weekend odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym z udziałem blisko stu zawodniczek i zawodników z całego kraju. Wśród nich ostrołęczanie Magdalena Bobrowska, Aleksandra Milewska, Paweł Szulerecki oraz Dariusz Małkowski, jako szkoleniowiec reprezentacji naszego województwa.


Ostrołęczanki wywalczyły wspólnie z zawodniczkami z Mazowsza tytułu drużynowego mistrza kraju. Magdalena Bobrowska zdobyła ze swoimi koleżankami trzy złote medale (sztafety: 4 x 50 m z przeszkodami, 4 x 50 m z pasem ratowniczym, 4 x 25 m holowanie manekina), jak również odnotowując dobre starty indywidualne dające jej w klasyfikacji indywidualnej kobiet dziesiątą pozycję w kraju. Aleksandra Milewska w sztafecie 4 x 25 m holowanie manekina razem z koleżankami z zespołu zdobyła złoty medal.

 

Paweł Szulerecki, który w startach indywidualnych wielokrotnie poprawiał swoje osiągnięcia życiowe, a w konkurencji rzut liną razem z kolegą z zespołu zdobył brązowy medal.     

 

III Zimowe Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym (03-04.12.2011)Zobacz zdjęcia!

III Zimowe Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym (03-04.12.2011)

Odsłon: 3202
Komentarzy: 2
18:45, 07.12.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

qwer @ 06:48, 08.12.2011r. IP: *.*.50.49

Brawo Magda!

skutek @ 09:27, 08.12.2011r. IP: *.*.164.161

Fajna dyscyplina. Gratulacje.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo