Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Nike przegrało starcie z liderem (zdjęcia)

Siatkarki ostrołęckiej Eko Energii Nike przegrały spotkanie przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia z liderem rozgrywek Budowlanymi Budlexem Toruń 0:3. Podopieczne trenerów Roberta Kupisza i Tomasza Kordowskiego mimo całkiem niezłego spotkania w końcówkach poszczególnych setów popełniały fatalne błędy, które kosztowały je utratą kompletu punktów.

Ostrołęczanki w pierwszej partii spotkania przez cały set goniły rywalki tracąc kilka punktów. W końcówce seta przy stanie 22:22 doprowadziły jednak do wyrównania i mogły wygrać pierwszą partię, ale popełniły kolejne błędy w przyjęciu i przegrały 22:25. Jeszcze lepszą sytuację do zwycięstwa w partii miały w kolejnej odsłonie meczu, ale nie potrafiły wykorzystać piłki meczowej przy stanie 24:23 i ostatecznie przegrały 25:27. W trzecim secie gospodynie zagrały słabiej i oddały komplet punktów drużynie z Torunia.

Eko Energia Nike Ostrołęka - Budowlani Budlex Toruń 0:3 (22:25, 25:27, 18:25)
Nike: Kupisz, Surawska, Przybyłek, Iwaniuk, Mierzejewska-Gębska, G. Borawska, Skiba (l) oraz Zyśk, Rapucha, Sobotka (l).

Eko Energia Nike Ostrołęka - Budowlani Budlex Toruń (17.12.11)