« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

MOSP Jagiellonia Białystok zdobyła puchar R-Gol Cup 2011 (zdjęcia)

Dwie drużyny z Białegostoku spotkały się w finale rozgrywanego w hali im. Arkadiusza Gołasia międzynarodowego turnieju piłki nożnej R-Gol Cup 2011. Lepsi okazali się piłkarze MOSP Jagiellonia, którzy pokonali BSP Jagiellonia po rzutach karnych 2:0. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2.


Trzecie miejsce w rywalizacji przypadło zawodnikom Szkoły Futbolu Wilanów, którzy okazali się lepsi od Naki Olsztyn, wygrywając 2:0. Poniżej oczekiwań wypadła z kolei ostrołęcka Korona HiD, która w ćwierćfinale po rzutach karnych przegrała z SF Wilanów i ostatecznie zajęła piąte miejsce pokonując Taurus Kowno 2:0. W turnieju wystąpiła również reprezentacja naszego portalu, która zajęła dziesiąte miejsce pokonując w drugim dniu turnieju UKS Narew Ostrołęka 2:1 i przegrywając z Makowianką Maków Mazowiecki po zaciętym meczu 3:4.

Końcowa klasyfikacja turnieju R-Gol Cup 2011: 1. MOSP Jagiellonia Białystok, 2. BSP Jagiellonia Białystok, 3. SF Wilanów, 4. Naki Olsztyn, 5. Korona HiD I Ostrołęka, 6. Taurus Kowno (Litwa), 7. Patrus Łapy, 8. Korona HiD II Ostrołęka, 9. Makowianka Maków Mazowiecki, 10. UKS Moja Ostrołęka, 11. UKS Narew Ostrołęka, 12. Rzekunianka Rzekuń.

Sponsorzy turnieju: Urząd Miasta Ostrołęka, R-Gol Champions Sportswear, Hurt i Detal Roman Szkopek.

 

Finałowe spotkania R-Gol Cup 2011 (18.12.2011)Zobacz zdjęcia!

Finałowe spotkania R-Gol Cup 2011 (18.12.2011)

 

 

 

Wręczenie nagród w turnieju R-Gol Cup 2011 (18.12.2011)Wręczenie nagród w turnieju R-Gol Cup 2011 (18.12.2011)

Odsłon: 2941
Komentarzy: 1
20:51, 18.12.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

Piotr @ 11:43, 17.04.2012r. IP: *.*.224.105

Gratulację dla MOSP i trenera

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo