« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

MOSP Jagiellonia Białystok zdobyła puchar R-Gol Cup 2011 (zdjęcia)

Dwie drużyny z Białegostoku spotkały się w finale rozgrywanego w hali im. Arkadiusza Gołasia międzynarodowego turnieju piłki nożnej R-Gol Cup 2011. Lepsi okazali się piłkarze MOSP Jagiellonia, którzy pokonali BSP Jagiellonia po rzutach karnych 2:0. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2.


Trzecie miejsce w rywalizacji przypadło zawodnikom Szkoły Futbolu Wilanów, którzy okazali się lepsi od Naki Olsztyn, wygrywając 2:0. Poniżej oczekiwań wypadła z kolei ostrołęcka Korona HiD, która w ćwierćfinale po rzutach karnych przegrała z SF Wilanów i ostatecznie zajęła piąte miejsce pokonując Taurus Kowno 2:0. W turnieju wystąpiła również reprezentacja naszego portalu, która zajęła dziesiąte miejsce pokonując w drugim dniu turnieju UKS Narew Ostrołęka 2:1 i przegrywając z Makowianką Maków Mazowiecki po zaciętym meczu 3:4.

Końcowa klasyfikacja turnieju R-Gol Cup 2011: 1. MOSP Jagiellonia Białystok, 2. BSP Jagiellonia Białystok, 3. SF Wilanów, 4. Naki Olsztyn, 5. Korona HiD I Ostrołęka, 6. Taurus Kowno (Litwa), 7. Patrus Łapy, 8. Korona HiD II Ostrołęka, 9. Makowianka Maków Mazowiecki, 10. UKS Moja Ostrołęka, 11. UKS Narew Ostrołęka, 12. Rzekunianka Rzekuń.

Sponsorzy turnieju: Urząd Miasta Ostrołęka, R-Gol Champions Sportswear, Hurt i Detal Roman Szkopek.

 

Finałowe spotkania R-Gol Cup 2011 (18.12.2011)Zobacz zdjęcia!

Finałowe spotkania R-Gol Cup 2011 (18.12.2011)

 

 

 

Wręczenie nagród w turnieju R-Gol Cup 2011 (18.12.2011)Wręczenie nagród w turnieju R-Gol Cup 2011 (18.12.2011)

Odsłon: 2963
Komentarzy: 1
20:51, 18.12.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

Piotr @ 11:43, 17.04.2012r. IP: *.*.224.105

Gratulację dla MOSP i trenera

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo