« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA podsumowało sezon pełen sukcesów (zdjęcia)

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki podsumował bardzo udany sezon 2011 roku. W ogólnopolskiej punktacji sportu młodzieżowego OKLA zdobyło 115 punktów,najwięcej w historii klubu, co dało pierwsze miejsce w Ostrołęce. Największym sukcesem było wywalczenie przez Klaudię Dobkowską złotego medalu w biegu na 400 m przez płotki podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.


Podczas tej samej imprezy Igor Bastek zdobył brązowy medal w rzucie dyskiem. Pucharem podczas podsumowania klubu w Urzędzie Miasta nagrodzony został także Bartosz Witkowski, który zdobył najwięcej punktów spośród trenerów - 35,5 pkt. Pamiątkową plakietkę z podziękowaniami za współpracę otrzymał nauczyciel Zespołu Szkół nr 4 w Ostrołęce pan Marek Rogala.

Także nasza multimedalistka i wielokrotna rekordzistka Polski weteranek – Ewa Bartosik została uhonorowana okazałym pucharem ufundowanym przez Zrzeszenie Wojewódzkie LZS w Warszawie

W 2011 roku dla OKLA najwięcej punktów zdobyli: Klaudia Dobkowska – 13 pkt., Aleksandra Dzwigała – 8 pkt., Igor Bastek – 6 pkt., Katarzyna Gwiazda – 5,5 pkt., Magdalena Wołejszo – 5 pkt., Magdalena Żebrowska – 5 pkt., Emilia Kurpiewska – 5 pkt., Miłosz Zabielski – 4,25 pkt., Kajetan Prusaczyk – 4 pkt., Anna Gwiazda – 4 pkt., Natalia Bieńkowska – 4 pkt., Joanna Golan – 3,5 pkt., Aleksandra Kiełczewska – 3 pkt.

 

Podsumowanie sportowe klubu OKLA Ostrołęka (16.12.2011)Zobacz zdjęcia!

Podsumowanie sportowe klubu OKLA Ostrołęka (16.12.2011)

Odsłon: 2136
Komentarzy: 0
19:36, 22.12.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek z pewnością miło będzie wspominać start w 64 Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w biegu na 3000 metrów zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce.

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik otrzymała kolejne wyróżnienie. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim podczas gali 30-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters otrzymała pamiątkowy medal.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo