« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobry początek roku pływaków UŚKS (zdjęcia)

Zawodnicy i zawodniczki ostrołęckiego UŚKS startem w XIV Grand Prix Legionowa w pływaniu rozpoczęli nowy sezon. Ostrołękę reprezentowała czwórka podopiecznych trenera Włodzimierza Janczewskiego w składzie: Angelika i Żaklina Wikieł, Karol Bojarski i Paweł Szulerecki.


Pomimo zamkniętego od ponad dwóch tygodni ostrołęckiego basenu nasi pływacy nie zawiedli i dzielnie walczyli o jak najwyższe trofea. Na najwyższych stopniach podium stawali: Angelika Wikieł – 100m klasykiem, Żaklina Wikieł – 50m klasykiem, bijąc rekord życiowy i Paweł Szulerecki na 100 m stylem dowolnym.

 

Ta sama trójka stanęła też na 3 miejscu zdobywając brązowy medal na 100m sposobem zmiennym. Bijąc swoje rekordy życiowe ukończył zawody Karol Bojarski, który uplasował się na IX miejscu – 50m delfinem oraz XIII na 100m sposobem zmiennym. Karol jednak miała bardzo trudne zadanie by stanąć na podium, ponieważ rywalizował ze starszymi o rok kolegami. 

 

W klasyfikacji za najlepszy wynik Angelika Wikieł uplasowała się na II pozycji, zaś jej młodsza siostraŻaklina na miejscu III. Zapewne, gdyby nie zamknięta pływalnia i brak możliwości trenowania, wyniki naszych pływaków byłyby pewnie lepsze, choć i tak dobrze prognozują na rozpoczynający się rok. Zobacz zdjęcia!XIV Grand Prix Legionowa w pływaniu (8.01.2012)

XIV Grand Prix Legionowa w pływaniu (8.01.2012)


Odsłon: 4589
Komentarzy: 4
10:34, 12.01.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Bagdan ;D @ 10:54, 12.01.2012r. IP: *.*.160.2

Gratulacje ;)

kibic @ 18:45, 12.01.2012r. IP: *.*.20.63

Gratulacje i Życzę dalszych Sukcesów

Ola @ 15:58, 13.01.2012r. IP: *.*.84.37

Brawo Angelika , ty jak zwykle się nie chwalisz o zwycięstwach .Pozdrowionka od koleżanki z klasy:)

kk @ 11:52, 14.01.2012r. IP: *.*.32.138

gratki dla wszystkich:)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo