« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nike zdemolowało outsidera

Siatkarki Nike Ostrołęka nie pozostawiły dziś złudzeń, kto jest lepszym zespołem. Bez najmniejszych problemów pokonały Sobieski 46 Lublin w trzech setach do 21, 14 i 19. Trener Robert Kupisz miał sporo obaw przed sobotnim meczem. Sześciotygodniowa przerwa w rozgrywkach nie jest czymś naturalnym i forma siatkarek z Ostrołęki była zagadką.


Dodatkowo wieści o poważnym wzmocnieniu gospodyń powodowały, że stawianie w roli zdecydowanej faworytki Nike mogło być przedwczesne. Już w trakcie rozgrzewki okazało się, że obawy w części dotyczącej gry w Lublinie Doroty
Lewandowskiej są na wyrost. Nowa zawodniczka, choć potwierdzona do składu Sobieskiego przeciwko Nike nie zagrała.

Początek pierwszego seta to wyrówanana walka. Lublinianki były bardziej zmotywowane, a zawodniczki z Ostrołęki miały problem z wejściem na odpowiedni poziom gry, szczególnie jeśli chodzi o dokładny odbiór zagrywki. Sobieski wypracował kilka punktów przewagi i trener Kupisz musiał wziąć czas, aby przypomnieć swoim podopiecznym, że muszą włożyć w grę odpowiednio dużo zaangażowania i być skoncentrowane, jeśli chcą wygrać mecz. Reprymenda odniosła oczekiwany skutek. Seria udanych zagrywek Gabrieli Borawskiej i uważna gra w bloku przyniosła wyrównanie i odzyskanie kontroli na przebiegiem gry przez Nike. Siatkarki z Lublina w końcówce popełniły więcej błędów i przyjezdne objęły prowadzenie.

Set drugi i trzeci wyglądały bardzo podobnie. Zespół Sobieskiego nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki, a przeszkodą nie była koncertowa gra ostrołęczanek, tylko ogromna ilość blędów popełniana przez lublinanki. Nike kontrolowała sytuację i pewnie zrealizowała przedmeczowy plan jakim było wywiezienie trzech punktów.

Verano Sobieski 46 Lublin - OTPS Nike Ostrołęka 0:3 (21:25; 14:25, 19:25)
Nike: Kupisz, Borawska, Zyśk, Surawska, Rapucha, Iwaniuk, Skiba (libero); Sobotka, Turek, Barszcz, Przybyłek, Mierzejewska-Gębska

Odsłon: 4176
Komentarzy: 6
19:44, 21.01.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

Kurpie Volleyball triumfuje w Wilnie

Kurpie Volleyball triumfuje w Wilnie

Ostrołęcka drużyna siatkarska oldbojów zdominowała międzynarodowy turniej Laime Cup w Wilnie. W decydującej finałowej batalii KS Kurpie Volleyball pokonali Volley Team Warszawa 2:0 i sięgnęli po końcowy triumf. Rywalizacja przebiegała w kategorii powyżej 40 lat.

Volley zagra dziś o dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Rywalem UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (aktualizacja)

Volley zagra dziś o dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Rywalem UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (aktualizacja)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty mają przed sobą kolejny ważny punkt w drodze o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Tym razem ostrołęccy siatkarze zmierzą się z dziewiątą siłą IV ligi mazowieckiej w grupie 1 - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki.

» Wasze komentarze

skutek @ 20:03, 21.01.2012r. IP: *.*.48.245

Kupisz - Nike - Demolka

Ja @ 02:28, 22.01.2012r. IP: *.*.164.173

Wow

luka @ 10:49, 22.01.2012r. IP: *.*.249.140

beznedziejne

sajmon @ 16:25, 22.01.2012r. IP: *.*.103.10

brawo!!

Młody @ 18:02, 22.01.2012r. IP: *.*.102.251

:D

fdbbfd @ 20:36, 22.01.2012r. IP: *.*.165.66

a tradycyjnej zamiany koszulek nie było :/

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo