« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ferie w Goworowie. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego i inne atrakcje

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Goworowie organizowany jest już od kilkunastu lat. Zapoczątkowany został właśnie ferie zimowe i ta tradycja nadal jest podtrzymywana. W ciągu tych lat grali u nas amatorzy i mocni zawodnicy, m.in. z Młynarzy, Czerwina i gminy Goworowo.


Grają zarówno chłopcy jak i dziewczęta w kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i open. W tym roku rywalizować będą o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Goworowo. Można się jeszcze zapisywać do udziału w turnieju. GOKSiR serdecznie zaprasza mieszkańców innych gmin.

Rozgrywki odbędą się w hali sportowej, w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie 27 stycznia o godz. 10:00. Więcej informacji udzieli instruktorka sportu w GOKSiR, Anna Wachowska pod nr. tel. 29 7615246.

Ponadto GOKSiR podczas ferii organizuje jeszcze:
- śpiewany czwartek, czyli  "Karaoke dla wszystkich", 26 stycznia (10:00)
- Turniej Tenisa Stołowego o puchar Przewodniczącej Rady Gminy, 27 stycznia
- popołudniowe projekcje filmowe, godz. 16:00 : wtorki, środy i piątki
- zimowe zajęcia na hali, wtorki 16:30, czwartki 18:00

Szczegółowe informacje oraz zapisy w siedzibie ośrodka oraz pod numerem telefonu (29) 76-15-246.

Odsłon: 2933
Komentarzy: 2
10:03, 26.01.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

» Wasze komentarze

Timo Boll @ 17:21, 26.01.2012r. IP: *.*.165.66

Będę tam...

ktossss @ 17:06, 27.01.2012r. IP: *.*.165.66

bez komentarza kat open powinna być po 16 jak ludzie kończą prace !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo