« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wybiorą nowego prezesa OST

W środę, 1 lutego o godz. 17.00 w świetlicy hotelu Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej odbędzie się spotkanie sprawozdawczo wyborcze Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowe. Uprawnionych do głosowania 31 delegatów wybierze spośród siebie zarząd i nowego prezesa.


Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zostało powołane do życia w październiku 2007 roku. Do tego czasu ostrołęcki tenis funkcjonował w ramach Miejskiego Klubu Sportowego Narew. Na czele stowarzyszenia stanął wówczas Jędrzej Nowak, były prezydent Ostrołęki i główny propagator i organizator imprez tenisowych na terenie miasta. Został jednogłośnie wybrany na stanowisko prezesa OST.

W skład zarządu klubu weszli także: Marek Góralski (w roli sekretarza klubu), Wiesław Wyszkowski, Cezary Brzuzy i Wincenty Rybaczyk (członkowie zarządu). Komisję rewizyjną tworzą: Robert Bojarski (przewodniczący), Janusz Mierzejewski i Stefan Bieniecki.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe postawiło sobie za cel promowanie i upowszechnianie gry w tenisa ziemnego. Cel ten realizowany jest poprzez organizację turniejów tenisowych oraz szkolenie dzieci i młodzieży. W sumie w OST zarejestrowanych jest blisko 80 członków (dorośli i dzieci).

 

Odsłon: 2163
Komentarzy: 1
14:33, 27.01.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Barbara @ 10:48, 30.01.2012r. IP: *.*.147.170

Pan Nowak przyjmował mnie do pracy.Dla ludzi, którzy z nim pracowali był wielkim autorytetem.Obecnie również imponuje swoją aktywnością.Wszystkiego dobrego Panie Prezydencie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo