« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wybiorą nowego prezesa OST

W środę, 1 lutego o godz. 17.00 w świetlicy hotelu Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej odbędzie się spotkanie sprawozdawczo wyborcze Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowe. Uprawnionych do głosowania 31 delegatów wybierze spośród siebie zarząd i nowego prezesa.


Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zostało powołane do życia w październiku 2007 roku. Do tego czasu ostrołęcki tenis funkcjonował w ramach Miejskiego Klubu Sportowego Narew. Na czele stowarzyszenia stanął wówczas Jędrzej Nowak, były prezydent Ostrołęki i główny propagator i organizator imprez tenisowych na terenie miasta. Został jednogłośnie wybrany na stanowisko prezesa OST.

W skład zarządu klubu weszli także: Marek Góralski (w roli sekretarza klubu), Wiesław Wyszkowski, Cezary Brzuzy i Wincenty Rybaczyk (członkowie zarządu). Komisję rewizyjną tworzą: Robert Bojarski (przewodniczący), Janusz Mierzejewski i Stefan Bieniecki.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe postawiło sobie za cel promowanie i upowszechnianie gry w tenisa ziemnego. Cel ten realizowany jest poprzez organizację turniejów tenisowych oraz szkolenie dzieci i młodzieży. W sumie w OST zarejestrowanych jest blisko 80 członków (dorośli i dzieci).

 

Odsłon: 2140
Komentarzy: 1
14:33, 27.01.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Barbara @ 10:48, 30.01.2012r. IP: *.*.147.170

Pan Nowak przyjmował mnie do pracy.Dla ludzi, którzy z nim pracowali był wielkim autorytetem.Obecnie również imponuje swoją aktywnością.Wszystkiego dobrego Panie Prezydencie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo