Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Otłowski najlepszy w Halowych Mistrzostwach Ostrowi Maz.

Ostrołęczanin Bartłomiej Otłowski okazał się najlepszym zawodnikiem Halowych Mistrzostw Ostrowi Mazowieckiej w Tenisie Ziemnym, które zostały rozegrane w sobotę, 28 stycznia w hali przy ulicy Warchalskiego. W finałowym pojedynku pokonał innego zawodnika ze swojego miasta Daniela Dąbrowskiego 9:5.

Trzecie miejsce w rywalizacji zajął główny organizator mistrzostw Waldemar Rępa.

Andrzej Rutkowski (Otwock)

Pierwszych czterech zawodników otrzymało puchary ufundowane przez MOSiR Ostrów Mazowiecka.

Odsłon: 3743
Komentarzy: 2
14:02, 30.01.2012r.

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

:) @ 20:57, 30.01.2012r. IP: *.*.49.62