« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści stołowi walczyli w Olszewie-Borkach

(fot. Fot. UG Olszewo-Borki)

W dniach 27-28 stycznia na sali gimnastycznej w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki w kategoriach szkoły podstawowe i gimnazja oraz open.


System rozgrywek w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja zostały przeprowadzone systemem do dwóch przegranych, a w kategorii open do trzech przegranych. Laureaci turnieju otrzymali, puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy.
 
Klasyfikacja generalna w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:


Szkoły podstawowe i gimnazja dziewczęta:

1. Angelika Obrycka
2. Natalia Mocek
3. Natalia Białczak


Szkoły podstawowe chłopcy:

1. Michał Niedźwiecki
2. Arkadiusz Kowalczyk
3. Szymon Mocek

 

Gimnazja chłopcy:

1. Dawid Zabielski
2. Miłosz Zabielski
3. Mateusz Kaczyński

 

OPEN:

1. Maciej Dobrowolski
2. Jan Klemendorf
3. Mariusz Kowalczyk

Odsłon: 3260
Komentarzy: 4
15:30, 31.01.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

Kibic @ 04:36, 01.02.2012r. IP: *.*.167.39

Najlepszy Mecz : Mariusz Kowalczyk vs Jan Klemendorf !! Niewiele zabrakło aby Jan został pokonany! Zawody na bardzo dobrym poziomie! Może w końcu włodarze Ostrołęki zwrócą uwagę na mocną, ostrołęcką sekcję tenisa stołowego!

kibic2 @ 09:28, 01.02.2012r. IP: *.*.137.4

sekcji nie bedzie ,bo kto mialby inwestowac w oldboyów?grajacych mlodych w ostrolece przeciez za chwile juz nie bedzie.a pan Kowalczyk przez ostatni rok GIGANTYCZNY postęp,oby tak dalej!

fdbbfd @ 19:55, 01.02.2012r. IP: *.*.165.66

a co włodarze mieliby zrobić? przecież jak ktoś chce grać to gra, stoły są w każdej szkole :)

no tak @ 13:16, 02.02.2012r. IP: *.*.177.211

stoły są, ale skoro praktycznie nie ma w publicznych mediach jakichkolwiek wzmian na temat ostrołęckich tenisistów stołowych i ich osiągnięć to skąd ludzie mają wiedzieć, że wogóle ktoś tutaj gra w tenisa stołowego.. sam bym chętnie powrócił do starej formy, ale nigdzie nie widać ani nie słychać jakichkolwiek informacji, zę można gdzieś pograć. Mam samemu grać ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo