« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści stołowi walczyli w Olszewie-Borkach

(fot. Fot. UG Olszewo-Borki)

W dniach 27-28 stycznia na sali gimnastycznej w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki w kategoriach szkoły podstawowe i gimnazja oraz open.


System rozgrywek w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja zostały przeprowadzone systemem do dwóch przegranych, a w kategorii open do trzech przegranych. Laureaci turnieju otrzymali, puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy.
 
Klasyfikacja generalna w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:


Szkoły podstawowe i gimnazja dziewczęta:

1. Angelika Obrycka
2. Natalia Mocek
3. Natalia Białczak


Szkoły podstawowe chłopcy:

1. Michał Niedźwiecki
2. Arkadiusz Kowalczyk
3. Szymon Mocek

 

Gimnazja chłopcy:

1. Dawid Zabielski
2. Miłosz Zabielski
3. Mateusz Kaczyński

 

OPEN:

1. Maciej Dobrowolski
2. Jan Klemendorf
3. Mariusz Kowalczyk

Odsłon: 3239
Komentarzy: 4
15:30, 31.01.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Kibic @ 04:36, 01.02.2012r. IP: *.*.167.39

Najlepszy Mecz : Mariusz Kowalczyk vs Jan Klemendorf !! Niewiele zabrakło aby Jan został pokonany! Zawody na bardzo dobrym poziomie! Może w końcu włodarze Ostrołęki zwrócą uwagę na mocną, ostrołęcką sekcję tenisa stołowego!

kibic2 @ 09:28, 01.02.2012r. IP: *.*.137.4

sekcji nie bedzie ,bo kto mialby inwestowac w oldboyów?grajacych mlodych w ostrolece przeciez za chwile juz nie bedzie.a pan Kowalczyk przez ostatni rok GIGANTYCZNY postęp,oby tak dalej!

fdbbfd @ 19:55, 01.02.2012r. IP: *.*.165.66

a co włodarze mieliby zrobić? przecież jak ktoś chce grać to gra, stoły są w każdej szkole :)

no tak @ 13:16, 02.02.2012r. IP: *.*.177.211

stoły są, ale skoro praktycznie nie ma w publicznych mediach jakichkolwiek wzmian na temat ostrołęckich tenisistów stołowych i ich osiągnięć to skąd ludzie mają wiedzieć, że wogóle ktoś tutaj gra w tenisa stołowego.. sam bym chętnie powrócił do starej formy, ale nigdzie nie widać ani nie słychać jakichkolwiek informacji, zę można gdzieś pograć. Mam samemu grać ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo