« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jędrzej Nowak ponownie prezesem OST (zdjęcia)

Jędrzej Nowak został wybrany ponownie prezesem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego i przez kolejne cztery lata będzie sprawował tę funkcję. Taką decyzję podjęli delegaci podczas spotkania sprawozdawczo-wyborczego, które odbyło się w hotelu Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.


Do zarządu weszli także Dariusz Terlikowski (sekretarz) oraz Wiesław Wyszkowski, Jordan Czapski i Tomasz Bednarski.

Podczas spotkania powołana została także komisja rewizyjna, której przewodniczyć będzie Janusz Mierzejewski, a pomagać mu będą Tomasz Kania i Marek Dawidczyk.

Podczas spotkania padło sporo wskazówek, wytycznych i wniosków kierowanych pod adresem nowego zarządu, który w najbliższym czasie ma zająć się ich ewentualnym wdrożeniem. O postępach zmian i wprowadzeniu nowych projektów będziemy informować na bieżąco.

 

Zobacz zdjęcia:
Wybory w Ostrołęckim Stowarzyszeniu Tenisowym (1.02.2012)

Odsłon: 2688
Komentarzy: 4
08:50, 02.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

» Wasze komentarze

justusz @ 09:45, 02.02.2012r. IP: *.*.177.192

szczere gratulacje Panie Prezydencie..
Tak trzymać..życzę mnóstwa energii ,zdrowia i siły.

morek @ 16:49, 02.02.2012r. IP: *.*.224.188

To i ja dopiszę swój wniosek. Więcej turniejów w okresie letnim! Mamy taki krótki sezon i takie słabe warunki do grania w zimę, że warto byłoby wykorzystać na maxa sprzyjającą aurę.

omar @ 17:53, 02.02.2012r. IP: *.*.227.43

Aruś nie kandydowałeś?
Nowak na PREZYDENTA!!!

Rafał Wyrębek @ 18:50, 02.02.2012r. IP: *.*.88.68

Poproszę o przynajmniej jeden turniej 2 dniowy rozgrywany do dwóch wygranych setów do 6.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo