« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jędrzej Nowak ponownie prezesem OST (zdjęcia)

Jędrzej Nowak został wybrany ponownie prezesem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego i przez kolejne cztery lata będzie sprawował tę funkcję. Taką decyzję podjęli delegaci podczas spotkania sprawozdawczo-wyborczego, które odbyło się w hotelu Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.


Do zarządu weszli także Dariusz Terlikowski (sekretarz) oraz Wiesław Wyszkowski, Jordan Czapski i Tomasz Bednarski.

Podczas spotkania powołana została także komisja rewizyjna, której przewodniczyć będzie Janusz Mierzejewski, a pomagać mu będą Tomasz Kania i Marek Dawidczyk.

Podczas spotkania padło sporo wskazówek, wytycznych i wniosków kierowanych pod adresem nowego zarządu, który w najbliższym czasie ma zająć się ich ewentualnym wdrożeniem. O postępach zmian i wprowadzeniu nowych projektów będziemy informować na bieżąco.

 

Zobacz zdjęcia:
Wybory w Ostrołęckim Stowarzyszeniu Tenisowym (1.02.2012)

Odsłon: 2666
Komentarzy: 4
08:50, 02.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

justusz @ 09:45, 02.02.2012r. IP: *.*.177.192

szczere gratulacje Panie Prezydencie..
Tak trzymać..życzę mnóstwa energii ,zdrowia i siły.

morek @ 16:49, 02.02.2012r. IP: *.*.224.188

To i ja dopiszę swój wniosek. Więcej turniejów w okresie letnim! Mamy taki krótki sezon i takie słabe warunki do grania w zimę, że warto byłoby wykorzystać na maxa sprzyjającą aurę.

omar @ 17:53, 02.02.2012r. IP: *.*.227.43

Aruś nie kandydowałeś?
Nowak na PREZYDENTA!!!

Rafał Wyrębek @ 18:50, 02.02.2012r. IP: *.*.88.68

Poproszę o przynajmniej jeden turniej 2 dniowy rozgrywany do dwóch wygranych setów do 6.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo