« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

ŁKS Łomża najlepszy w Narew Cup, gospodarze na pudle (zdjęcia)

Piłkarze pierwszej drużyny ŁKS Łomża wygrali turniej Narew Cup 2012 dla rocznika 1999-2000, który rozegrany w sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. W finałowej grupie z udziałem czterech najlepszych zespołów całych zawodów zagrali również piłkarze UKS Narew prowadzeni przez trenera Jana Kruczyńskiego oraz Korona HiD Ostrołęka dowodzona przez trenera Michała Robaszkiewicza.


W grupie finałowej najlepiej radzili sobie piłkarze ŁKS Łomża, który pokonali Koronę HiD Ostrołęka 4:2, Okęcie Warszawa 3:0 i zremisowali z UKS Narew Ostrołęka 1:1. W decydującym o trzecim miejscu starciu gospodarze turnieju z Narwi pokonali Koronę HiD Ostrołęka 3:0. Na drugim miejscu uplasowali się młodzi piłkarze z Warszawy. W zawodach wzięło łącznie dwanaście zespołów. W niedzielę rozegrany zostanie turniej dla rocznika 2002 i młodsi.

Zobacz zdjęcia:
Turniej Narew Cup 2012 - rocznik 1999/2000 (4.02.2012)

Odsłon: 3205
Komentarzy: 4
21:09, 04.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

Gracz UKS @ 10:04, 05.02.2012r. IP: *.*.150.39

No nie mogę, 2 razy przegraliśmy z Okęciem Warszawa ...... Gdybyśmy wygrali z nimi w grupie finałowej zajęli byśmy II miejsce ;)

Gracz UKS @ 10:22, 05.02.2012r. IP: *.*.150.39

Trenerem pierwszego składu UKS Narew Ostrołęka był Pan Mirosław Grzyb a nie Pan Jan Kruczyński

v-ce @ 15:22, 05.02.2012r. IP: *.*.37.121

Fakt, że to kilka lat wcześniej /roczniki 88 i 91/ ale z naszego regionuu to LUKS Czerwin był najwyżej klasyfikowany na takich turniejach . Drogie dzieci, trzeba było kombinować żeby dostać zaproszenie na turniej, chociaż z Ostrolęki nikt tym nie był zainteresowany.

kibic z sypniewa @ 10:03, 06.02.2012r. IP: *.*.241.139

bez orła prestiż turnieju słabszy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo