« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

ŁKS Łomża najlepszy w Narew Cup, gospodarze na pudle (zdjęcia)

Piłkarze pierwszej drużyny ŁKS Łomża wygrali turniej Narew Cup 2012 dla rocznika 1999-2000, który rozegrany w sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. W finałowej grupie z udziałem czterech najlepszych zespołów całych zawodów zagrali również piłkarze UKS Narew prowadzeni przez trenera Jana Kruczyńskiego oraz Korona HiD Ostrołęka dowodzona przez trenera Michała Robaszkiewicza.


W grupie finałowej najlepiej radzili sobie piłkarze ŁKS Łomża, który pokonali Koronę HiD Ostrołęka 4:2, Okęcie Warszawa 3:0 i zremisowali z UKS Narew Ostrołęka 1:1. W decydującym o trzecim miejscu starciu gospodarze turnieju z Narwi pokonali Koronę HiD Ostrołęka 3:0. Na drugim miejscu uplasowali się młodzi piłkarze z Warszawy. W zawodach wzięło łącznie dwanaście zespołów. W niedzielę rozegrany zostanie turniej dla rocznika 2002 i młodsi.

Zobacz zdjęcia:
Turniej Narew Cup 2012 - rocznik 1999/2000 (4.02.2012)

Odsłon: 3230
Komentarzy: 4
21:09, 04.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

Gracz UKS @ 10:04, 05.02.2012r. IP: *.*.150.39

No nie mogę, 2 razy przegraliśmy z Okęciem Warszawa ...... Gdybyśmy wygrali z nimi w grupie finałowej zajęli byśmy II miejsce ;)

Gracz UKS @ 10:22, 05.02.2012r. IP: *.*.150.39

Trenerem pierwszego składu UKS Narew Ostrołęka był Pan Mirosław Grzyb a nie Pan Jan Kruczyński

v-ce @ 15:22, 05.02.2012r. IP: *.*.37.121

Fakt, że to kilka lat wcześniej /roczniki 88 i 91/ ale z naszego regionuu to LUKS Czerwin był najwyżej klasyfikowany na takich turniejach . Drogie dzieci, trzeba było kombinować żeby dostać zaproszenie na turniej, chociaż z Ostrolęki nikt tym nie był zainteresowany.

kibic z sypniewa @ 10:03, 06.02.2012r. IP: *.*.241.139

bez orła prestiż turnieju słabszy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo