Czwartek, 18 kwietnia 2024 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Narew przegrała w sprawdzianie w Ostrovią (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi przegrali spotkanie kontrolne z czwartoligową Ostrovią Ostrów Mazowiecka prowadzoną przez grającego trenera Marcina Truszkowskiego 1:2. Mecz rozegrano przy 17 stopniowym mrozie na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, który po ładnej akcji objęli prowadzenie. Piotr Strzeżysz dograł piłkę w pole karne do Piotra Kubata, ten znalazł jeszcze lepiej ustawionego Piotra Dąbrowskiego, a testowany przez Narew zawodnik znalazł drogę do bramki strzeżoną przez Rafała Rakowieckiego.

Jeszcze przed przerwą goście wyrównali stan meczu, a po zmianie stron objęli prowadzenie, którego nie oddali do końcowego gwizdka. W Narwi testowani byli w niedzielę także ponownie m.in. Mateusz Sowa, Dawid Ziemczyk oraz kolejny z Gruzinów.

Narew Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2 (1:1)
Bramki: Dąbrowski 23. - 34.? 68.?

Narew: Łyziński - Kuczewski, Pełtak, Sowa, Zalewski, Dzwonkowski, Dawidzki, Strzeżysz, Stachowicz, Kubat, Dąbrowski
oraz Ziemczyk, testowany Gruzin, Roman, Olesiński, Gwiazda, Kobrzyński zmiana w 46. minucie meczu za: Kuczewski, Dawidzki, Strzeżysz, Kubat, Stachowicz, Dąbrowski. oraz w 85. minucie zmiana Wargulewski za Zalewskiego.

Z powodów zdrowotnych w meczu nie wystąpili: Robert Jędrzejczyk, Tomasz Jóźwiak, Tomasz Niedźwiecki i Szymon Nowak.

Spotkanie sparingowe: Narew Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz. (5.02.2012)

Odsłon: 2758
Komentarzy: 17
20:30, 05.02.2012r.

Turbina samodzielnym liderem

Za nami druga kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Forma strzelecka dopisała. W miniony piątek na boisku ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza padły 23 bramki.

Orz. Sami sobie komplikują życie

Po raz kolejny potwierdziła się teza, iż nie można przypisywać sobie punktów przed rozegraniem spotkania. Orz Goworowo gościł ostatnią ekipę Klasy B - Orzyc Chorzele. Goście skazywani na porażkę sprawili niespodziankę.

Jedenasty raz Rzekunianki (zdjęcia)

Piłkarze z Rzekunia mieli powody do zadowolenia. W dzisiejszym spotkaniu poradzili sobie z walczącym o utrzymanie w Klasie Okręgowej Wymakraczem Długosiodło. Dla podopiecznych Bartłomieja Jezierskiego była to jedenasta wygrana w sezonie, a szósta przed własną publicznością.

Cztery gole w meczu Świtu z Bartnikiem (zdjęcia)

Bardzo ciekawie było w Baranowie. Przeciwko sobie stanęły dwie ekipy z naszego powiatu. Świt Baranowo walczy o utrzymanie w Klasie A. Zespół z Myszyńca podobnie. Było wiele emocji, cztery bramki.

Święto ciężarów w Ostrołęce (zdjęcia)

Po 35 latach przerwy do naszego miasta zawitały zawody w podnoszeniu ciężarów. Dzisiaj w hali im. Arkadiusza Gołasia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki do lat 15. Gospodarzem mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.

. @ 21:57, 05.02.2012r. IP: *.*.136.156

Nieobecni byli również:Zygmunt,Piersa(kontuzj a),Łasiewicki,Kowalczyk(kontuz ja)

. @ 21:58, 05.02.2012r. IP: *.*.136.156

I drugi Gruzin też lekka kontuzja. :)

.... @ 09:51, 06.02.2012r. IP: *.*.128.110

kilku zawodników napewno kluby nie puszczą bo tez walcza o jakies cele a co do kubata to jak on grał po sobotnich baletach:)

.... @ 10:51, 06.02.2012r. IP: *.*.112.113

co do Kubata - takie zachowanie przed meczem to u niego standart.

.... @ 11:50, 06.02.2012r. IP: *.*.128.110

kubacik w koronie wiele meczy grał na kacu ale o tym wszyscy wiedzą twraz bedzie dusza towarzystwa w narwi

obserwator @ 11:58, 06.02.2012r. IP: *.*.141.143

pierwsza połowa nie najgorsza w wykonaniu Narwi! tylko głupie straty środkowych obrońców co prowadziło do groźnych sytuacji, niewykorzystanych przez gości.. a druga połowa to lekka kopanina, brak klarownej gry.. świadczyły o tym zmiany jakich dokonał trener Puławski. miejmy nadzieje że do ligi gra będzie wyglądała zupełnie inaczej (lepiej)..

. @ 16:41, 06.02.2012r. IP: *.*.136.156

Kubacik jeden z najlepszych na boisku w tym meczu.

obecny @ 17:10, 06.02.2012r. IP: *.*.201.211

Ostrów lepiej poukładana gra i zasłużone zwycięstwo, Narew jak na razie bez zgrania, ale widać potencjał wśród niektórych nowych, z połączeniem doświadczenia może być nieźle

... @ 18:32, 06.02.2012r. IP: *.*.99.246

co do kubacika to dzieciak ma tylko wzrost i tak glowa gra jak mu dobrze wrzuca a pilki nie moze przyjąc bo jest drewniany a kazdy wie ze kto go zna ze nie prowadzi sportowego trybu zycia przed meczami a co do tego sparingu to bylem i co mamy go chwalic za asyste a ile razy pilke dotknal wyroznic mozna mare i lyzwe

. @ 00:31, 07.02.2012r. IP: *.*.11.190

Puławski zamiast wziąć zawodników z łysych to szuka nie wiadomo czego. Wystarczy popatrzec na to co graja na hali chlopaki, ich wyszkolenie techniczne, brat gwiazdy A, baldyga, szymański,filipkowski- oni sie tam tylko marnuja.

bucu @ 07:12, 07.02.2012r. IP: *.*.62.106

juz jeden gwiazda pokazal jaki z niego talent

kibic @ 09:06, 07.02.2012r. IP: *.*.230.71

ilu zawodników tych nowych jest narwi piłkarzami

Kurp @ 10:01, 07.02.2012r. IP: *.*.190.159

Z tego co wiem to hala,a boisko to dwa różne światy, na dodatek bardzo odległe.Na boisku liczą się inne walory niż hali,chyba każdy o tym wie, więc nie wiem po co ten komentarz.Podobno Puławski chciał kilku zawodników z łysych,nawet gdzieś były podane nazwiska,ale ze względu na dobro tęczy odpuścił sobie ten pomysł,chociaż jest tam 2 lub 3 godnych sprawdzenia zawodników, ale chyba nie tych halowców bo w 3lidze by odpadli na przedbiegach.

kibic @ 10:01, 07.02.2012r. IP: *.*.155.23

w ciagu kilku albo kilkunastu miesiecy z korony do narwi przeszlo wielu zawodnikow ale korona sobie jakos radzi i w ich miejsce pojawiaja sie kolejni zawodnicy.....odeszli niedzwiedzki,stachowicz,olesin ski,józwiak,jedrzejczyk,peltak ,nowak,kubat, a troche wczesniej dawidzki,kaliszewski

gosc @ 15:04, 07.02.2012r. IP: *.*.66.1

temu tylu zawodników przeszło do Narwi bo w Narwi zabrakło szkolenia juniorów, jednak w tym mieście liczy się Narew bo ludzie chcą w niej grać ( lepiej grac w III lidze niż okręgówce).
hid sobie radzi bo od początku kładzie nacisk na szkolenie młodych i to procentuje.
Mam nadzieję że szkolenie młodych w Narwi się poprawi i juniorzy będą grywać w makroregionie

hh @ 16:02, 07.02.2012r. IP: *.*.60.70

W meczu można pochwalic tak jak ktos pisał Łyżwe Mare,i młodego Dąbrowskiego

hh @ 16:04, 07.02.2012r. IP: *.*.60.70

Z tych nowych jescze nikt nie jest zawodnkiem Narwi chyba,pod koniec ligi sie wyjasni.
Narew jak narazie brak zgranie,bo co sparing to wszyscy nie mogo zagrac,i nima zgrania.Ten Sowa z Łomży to robił błędy na tej obronie.