« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szachowe zmagania w Lelisie dla Patryka Brzeskiego i Waldemara Kruczyka

(fot. GOK-O Lelis)

W niedzielę, 5 lutego w Gminnym Ośrodku Kulturalno-Oświatowym w Lelisie odbył się Otwarty Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 14 zawodników z gminy Lelis, Ostrołęki oraz Łomży. Odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: juniorzy i seniorzy.


- Turniej szachowy w latach 80-tych odbywał się w naszej gminie co roku - mówi Anna Ogniewska, dyrektor GOK-O w Lelisie. - W tym roku ponownie go reaktywowaliśmy i będziemy chcieli na stałe wpisać go do kalendarza imprez.

Dyrekcja widząc spore zainteresowanie tą dyscypliną sportu, wpadła na pomysł zorganizowania jeszcze w tym roku zajęć dla dzieci z terenu gminy Lelis. Jak przyznaje Anna Ogniewska, chęć poprowadzenia darmowych zajęć zgłosił już Maciej Brzeski, nauczyciel wychowania fizycznego, który "zaraził" pasją do gry w szachy swoich synów. Efekty ich nauki widoczne były podczas niedzielnego turnieju.

Wyniki w kategorii juniorzy:
1. Patryk Brzeski z Lelisa
2. Grzegorz Zapert z Łomży
3. Jakub Brzeski z Lelisa

Wyniki w kategorii seniorzy:
1. Waldemar Kruczyk z Ostrołęki
2. Marcin Chojnowski z Ostrołęki
3. Paweł Krajewicz z Ostrołęki

Odsłon: 3475
Komentarzy: 0
10:51, 07.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo