« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szachowe zmagania w Lelisie dla Patryka Brzeskiego i Waldemara Kruczyka

(fot. GOK-O Lelis)

W niedzielę, 5 lutego w Gminnym Ośrodku Kulturalno-Oświatowym w Lelisie odbył się Otwarty Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 14 zawodników z gminy Lelis, Ostrołęki oraz Łomży. Odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: juniorzy i seniorzy.


- Turniej szachowy w latach 80-tych odbywał się w naszej gminie co roku - mówi Anna Ogniewska, dyrektor GOK-O w Lelisie. - W tym roku ponownie go reaktywowaliśmy i będziemy chcieli na stałe wpisać go do kalendarza imprez.

Dyrekcja widząc spore zainteresowanie tą dyscypliną sportu, wpadła na pomysł zorganizowania jeszcze w tym roku zajęć dla dzieci z terenu gminy Lelis. Jak przyznaje Anna Ogniewska, chęć poprowadzenia darmowych zajęć zgłosił już Maciej Brzeski, nauczyciel wychowania fizycznego, który "zaraził" pasją do gry w szachy swoich synów. Efekty ich nauki widoczne były podczas niedzielnego turnieju.

Wyniki w kategorii juniorzy:
1. Patryk Brzeski z Lelisa
2. Grzegorz Zapert z Łomży
3. Jakub Brzeski z Lelisa

Wyniki w kategorii seniorzy:
1. Waldemar Kruczyk z Ostrołęki
2. Marcin Chojnowski z Ostrołęki
3. Paweł Krajewicz z Ostrołęki

Odsłon: 3499
Komentarzy: 0
10:51, 07.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Z dwoma srebrnymi medalami zakończył występ w Warszawie Adrian Dziełak. 32-latek wywalczył je podczas FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju: Słodkiewicz Classic, Pucharze Polski oraz Debiutach Rematch Edition. Mieszkaniec Ostrołęki zadedykował sukcesy swoim najbliższym. 

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

 

Gosia Laska w złocie i srebrze

Gosia Laska w złocie i srebrze

Znakomity występ Małgorzaty Laski podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. Przedstawicielka Ostrołęki wróciła ze stolicy z trzema medalami.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo