Czwartek, 28 marca 2024 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Emocjonujące starcie dla siatkarek Nike (zdjęcia)

Siatkarki Nike Ostrołęka odniosły ważne zwycięstwo ligowe w spotkaniu przed własną publicznością pokonując AZS AWF Warszawa po tie-breaku 3:2. Podopieczne trenera Roberta Kupisza i Tomasza Kordowskiego rozegrały niezłe zawody i zachowały sporo zimnej krwi na ostatnią partię.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo obiecująco od zwycięstwo 25:22 dla naszych zawodniczek, które były w tym meczu faworytem.

Nike poszły za ciosem również w drugiej partii w której po emocjonującej końcówce wygrały 26:24. Niestety w trzecim secie coś się zacięło w tej dobrze funkcjonującej machnie. Spora ilość błędów spowodowała, że to zawodniczki z Warszawy wygrały 25:20 i wróciły do walki o zwycięstwo.

W czwartym secie obie drużyny prowadziły wyrównaną batalię, ale ponownie lepsze w końcówce okazały się zawodniczki ze stolicy wygrywając do 24. W tie-breaku mimo, że rywalki prowadziły przez większą część seta różnicą nawet pięciu punktów, to nasze zawodniczki w samej końcówce odrobiły straty i wygrały 16:14.

Nike Ostrołęka - AZS AWF Warszawa 3:2 (25:22, 26:24, 20:25, 24:26, 16:14)
Nike: Kupisz, Surawska, Iwaniuk, Zyśk, Przybyłek, G. Borawska, Skiba (l) oraz Barszcz, Rapucha, Sobotka, Mierzejewska-Gębska.

II liga siatkówki kobiet: Nike Ostrołęka - AZS AWF Warszawa (11.02.2012)

Odsłon: 2015
Komentarzy: 6
18:27, 11.02.2012r.

'Szóstka' i rzekunianie z awansem (zdjęcia)

"Szóstka" i rzekunianie z awansem (zdjęcia)

Kolejny turniej Ligi Małych Gier za nami. Klasy VI rywalizowały na siatkarskim parkiecie w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. Spadek do II ligi zaliczył zespół SP5 (II) oraz Czerwin II, natomiast awans do najwyższej klasy rozgrywkowej zaliczyli chłopcy z Rzekunia oraz reprezentacja SP 6 (1).

Siatkarze walczą o życie! Piasta: Jedziemy po zwycięstwo

Za nieco ponad 24 dowiemy się, w której lidze w przyszłym sezonie zagrają siatkarze SPS-u Volley Ostrołęka. Podopieczni Arkadiusza Piasty w sobotę rozegrają ostatni mecz w tym sezonie. Najważniejszy mecz w tym sezonie!

SPS Volley musi urwać się ze stryczka

Do zakończenia siatkarskiej II ligi pozostały dwie kolejki. W tym momencie gracze SPS-u Volley zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Do Lechii II Tomaszów Mazowiecki tracą trzy punkty. W najbliższą sobotę muszą bezwzględnie wygrać i liczyć na dobry wynik w stolicy.

Siatkarze wykonają niewykonalne zadanie?

Gracze SPS-u Volley Ostrołęka walczą o utrzymanie w II lidze. Podopieczni Arkadiusza Piasty w sobotę o godz. 18:00 rozpoczną domowe spotkanie ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Zadanie będzie niezwykle trudne. Rywale to lider tabeli, który zmierza po awans.

SPS Volley nad przepaścią

Siatkarze z Ostrołęki przegrali po raz piętnasty w sezonie. SPS Volley przegrał 1:3 z Polcanexem Kobyłka. Sytuacja zespołu Arkadiusza Piasty jest zła. Do końca sezonu nasi rozegrają trzy spotkania. Muszą wygrywać, by zachować drugoligowy byt.

olo @ 08:43, 12.02.2012r. IP: *.*.137.151

Brawo dla AZS-u którego siatkarki walczyły do końca i zamiast przegrać w Ostrołęce 0:3 zdobyły jeden punkt. Dzięki z kolei Nike w końcówce -tego seta zrobiło się fajne widowisko. Prawie nikt już nie wierzył, ze przegrywając 12: 14 NIKE wygra.

wierny Kibic @ 15:17, 12.02.2012r. IP: *.*.44.138

NIKE mistrzem ! Determinacja dziewcząt mnie zachwyca! Z siatkówki dają nam piękne zwidowisko ,w którym towarzysza piekne emocje! Dzieki za to - i juz sie nie moge doczekać kolejnego meczu! Powodzenia

kibic @ 17:56, 12.02.2012r. IP: *.*.51.11

Dziewczyny mają charakter i nerwy ze stali , przegrywając 2-8 potem 11-14 zdołały wygrać w decydującej parti 16-14 , nieprawdopodobne ale prawdziwe , gratulacje dla całej ekipy

po oc?? @ 14:42, 13.02.2012r. IP: *.*.85.179

hmmm ale po co było trzymać Surawską na boisku bardzo słaby mecz w jej wykonaniu........reakcja trenera zerowa

xyz @ 15:02, 13.02.2012r. IP: *.*.27.218

Na przyszły sezon Prezes Górecki dokupi jeszcze za dwie Gabryśki do zespołu i będzie gra o awans .

kibic @ 23:50, 13.02.2012r. IP: *.*.93.192

w tym roku awansują 3-2 w finale , tak będzie