« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Beniaminek A klasy z Myszyńca lepszy od Orza Goworowo (zdjęcia)

Od zwycięstwa rozpoczęli piłkarze Bartnika Myszyniec okres sparingów w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek A klasy. Podopieczni trenera Arkadiusza Chmielewskiego pokonali lidera klasy, Orz Goworowo 3:1, do przerwy prowadząc 2:1 i będąc zespołem piłkarsko lepszym.


Spotkanie miało charakter kontrolny, zatem forma obydwu drużyn na tym etapie zapewne pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Mimo tego zdecydowanie lepiej grał Bartnik, który od początku meczu przejął inicjatywę. Tak też w 13. minucie po błędzie obrońcy Orza, testowany napastnik Daniel Kaliszewski wyprowadził graczy Bartnika na prowadzenie. Kwadrans później było już 2:0 po kolejnej wpadce defensywy Goworowa. Tym razem na listę wpisał się kapitan Bartnika, Adam Kobus. Tuż przed przerwą kontaktowe trafienie zaliczył zawodnik zespołu Waldemara Marczaka - Patryk Sujkowski.

 

Po zmianie stron tempo meczu zdecydowanie osłabło. Walka toczyła się w obrębie środka boiska. Stroną przeważającą w drugiej połowie był zespół Orza, który więcej operował piłką, starając wymusić na defensywie Bartnika błąd. Mimo usilnych prób to jednak zespół z Myszyńca trafił do siatki po ładnej kontrze i ponownym wykończeniu Daniela Kaliszewskiego. Pod koniec spotkania swoje szanse zmarnowali piłkarze Bartnika oraz Orza. Ostateczny rezultat to 3:1 dla drużyny Arkadiusza Chmielewskiego.

 

Bartnik Myszyniec - Orz Goworowo 3:1 (2:1)

Bramki: Daniel Kaliszewski 2, Adam Kobus - Patryk Sujkowski

 

Bartnik: Mateusz Warych - Tomasz Klimek, Sebastian Osiewski, Paweł Lis, Rafał Lemański, Adam Kobus, Paweł Balcerczyk, Mateusz Wróblewski, Artur Warych. Dominik Kulas, Daniel Kaliszewski oraz Marek Lis, Sławomir Kośnik, Marcin Kobus.

 

Zobacz zdjęcia:
Spotkanie sparingowe: Bartnik Myszyniec - Orz Goworowo (12.02.2012)

Odsłon: 1650
Komentarzy: 0
21:06, 12.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo